![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2021/04/169388450_4173024052756782_5491629298003964842_n-950x533.jpg)
Νέος αντιδήμαρχος ανέλαβε από σήμερα το πρωί, μετά από απόφαση του Δημάρχου Καλαμάτας Θανάση Βασιλόπουλου, ο Δημοτικός Σύμβουλος Γιάννης Ζαφειρόπουλος που ανέλαβε τις αρμοδιότητες Πολιτικής Προστασίας & Κυκλοφοριακού – Συγκοινωνιακού ως άμισθος.
Νέος αντιδήμαρχος ανέλαβε από σήμερα το πρωί, μετά από απόφαση του Δημάρχου Καλαμάτας Θανάση Βασιλόπουλου, ο Δημοτικός Σύμβουλος Γιάννης Ζαφειρόπουλος που ανέλαβε τις αρμοδιότητες Πολιτικής Προστασίας & Κυκλοφοριακού – Συγκοινωνιακού ως άμισθος.