TOP

Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

 

Α Κατηγορία – (4η αγωνιστική)

Σάββατο 10/10/20, ώρα 16:00

  • Γήπεδο ΧΩΡΑΣ: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ

(ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.)

  • Γήπεδο ΚΑΜΠΟΥ: Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ

(ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.)

Κυριακή 11/10/20, ώρα 16:00:

  • Γήπεδο ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ: Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ

(ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.)

  • Γήπεδο ΜΕΘΩΝΗΣ: Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ

(ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.)

  • Γήπεδο ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ: ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ

(ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.)

  • Γήπεδο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ

(ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.)

  • Γήπεδο ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ: Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ

(ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.)

  • Γήπεδο ΜΕΛΙΓΑΛΑ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

(ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.)

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ – (2η αγωνιστική)

Σάββατο 10/10/20, ώρα 16:00

  • Γήπεδο ΚΟΡΩΝΗΣ: ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

(ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.)

  • Γήπεδο ΑΡΦΑΡΩΝ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.)

Ώρα 19:00:

  • ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ”: ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ

(ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π.)

Κυριακή 11/10/20, ώρα 16:00:

  • ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

(ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.)

  • ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

(ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.)

  • Γήπεδο ΛΟΓΓΑΣ: Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

(ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.)

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Σάββατο 10/10/20, ώρα 16:00:

  • ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ “ΙΩΑΝ ΚΑΡΤΣΩΝΑ»: Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ Αναβλήθηκε

Ώρα 19:30

  • ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ: ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

(ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.)

Κυριακή 11/10/20, ώρα 11:00:

  • ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ: ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

(ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.)

  • Γήπεδο ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ: Π.Α.Ο.Κ. – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

(ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.)

Ώρα 16:00:

  • ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

(ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.)

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική)

Σάββατο 10/10/20, ώρα 16:00

  • Γήπεδο ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ: Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ αναβλήθηκε
  • Γήπεδο ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

(ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.)

  • Γήπεδο ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ: Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ (-)
  • Γήπεδο ΝΕΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ: ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ

(ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.)

  • Γήπεδο ΜΕΛΙΓΑΛΑ: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

(ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.)

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ – (1η αγωνιστική)

Σάββατο 10/10/20, ώρα 16:00:

  • Γήπεδο ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ: Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ

(ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.)

  • Γήπεδο ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ

(ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΚΑΒΑΣ Α.)

  • Γήπεδο ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ: Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ

(ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.)

  • Γήπεδο ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

(ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.)

Κυριακή 11/10/20, ώρα 11:00:

  • Γήπεδο ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

(ΒΑΜΒΑΚΑΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.)