![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2021/04/aggelhs-tasos-950x533.jpg)
Ο Τάσος Αγγελής αναλαμβάνει τη θέση του Προέδρου του Συνδέσμου Ύδρευσης, όπως προέκυψε μετά την παραίτηση του αντιδημάρχου Καλαμάτας Γιώργου Φάβα. Αυτό ανακοίνωσε χθες βράδυ ο Δήμαρχος Θανάσης Βασιλόπουλος, ευχαριστώντας τον Γ. Φάβα για το έργο του.
Ο Τάσος Αγγελής αναλαμβάνει τη θέση του Προέδρου του Συνδέσμου Ύδρευσης, όπως προέκυψε μετά την παραίτηση του αντιδημάρχου Καλαμάτας Γιώργου Φάβα. Αυτό ανακοίνωσε χθες βράδυ ο Δήμαρχος Θανάσης Βασιλόπουλος, ευχαριστώντας τον Γ. Φάβα για το έργο του.