Παρασκευή
19

Γ Εθνική: Ισόπαλοι 1-1 Α.Ο. Διαβολιτσίου και Εθνικός Σκουλικάδου

Ισόπαλο 1-1 έληξε νωρίτερα σήμερα το ματς ανάμεσα στο Διαβολίτσι και τον Εθνικό Σκουλικάδου που διεξήχθη στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του 9ου Ομίλου της Γ΄ Εθνικής κατηγορίας.

Στα του αγώνα, το Διαβολίτσι προηγήθηκε στο σκορ 1-0 με τον Πάγια στο 50ο λεπτό για να ισοφαρίσει ο Αντωνιάδης για τον Εθνικό σε 1-1 περίπου δέκα λεπτά αργότερα, που έμελε να είναι το τελικό αποτέλεσμα του αγώνα.

Διαιτητές: Τσαμούρης Αλέξανδρος (ΣΔΠ Πειραιά), Γουρνιάς (ΣΔΠ Ανατολικής Αττικής), Παγουράς (ΣΔΠ Βοιωτίας)

ΑΟ Διαβολιτσίου (Παλαμάρας K.): Καπατσώρης, Γκελκέρια, Λιόλιος, Μπαλόπουλος, Στραβάκος, Πιτσιλής, Τσάτσος (67’ Αθανασόπουλος), Μουλιάτος (79’ Χότζα), Πάγια (79’ Μπάρκας), Τσουκαλάς (56’ Γουέσλεϊ), Αντεμάϊ (46’ Τσουλάκος)

Εθνικός Σκουλικάδου (Νόλης Δ.) : Παπαδόπουλος, Γιακουμέλος, Μεταξάς (85’ Πλέσσας), Λαμπρόπουλος, Κλάδης, Περιστέρης (70’ Κυριαζόπουλος), Μουσάϊ, Πίντο (61’ Αντωνιάδης), Νικολακόπουλος (46’ Ντα Σίλβα), Δαδάκος (61’ Σταμούλης), Βαρδάκας

Αποτελέσματα – 4η αγωνιστική (εξ’ αναβολής)

Διαβολίτσι-Εθνικός Σκουλικάδου 1-1