Πέμπτη
8
Δεκέμβριος
TOP

Α΄ Τοπική κατηγορία: Όλο το πρόγραμμα της σεζόν 2022-23  

Αντίστροφα μετρά ο χρόνος για την πρεμιέρα της Α΄ Τοπικής κατηγορίας.

Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα γίνει στις 17-18 Σεπτεμβρίου και συμμετέχουν σε έναν όμιλο 18 ομάδες. Το πρώτο μεγάλο ντέρμπι της χρονιάς ανάμεσα στις ομάδες Κυπαρισσίας και Μάνης, που πέρυσι κατέλαβαν την δεύτερη και τρίτη θέση και φαντάζουν ξανά φέτος ως φαβορί θα γίνει στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής.

Το αναλυτικό πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική

Τέλος Άγρας – Ηρακλής Καλαμάτας

ΠΑΟ Καλού Νερού – ΑΟ Μεθώνης

Ακρίτας Κορώνης – Απόλλων Καλαμάτας

ΑΕ Μάνης – ΑΟ Σπερχογείας

Εθνικός Μελιγαλά – Πάμισος Μεσσήνης

Ολυμπιακός Ανάληψης – Πανθουριακός

Αστέρας Αρφαρών – ΑΕ Αβίας

Ομόνοια – Εράνη Φιλιατρών

ΠΑΣ Ράχη – ΑΟ Κυπαρισσίας

2η Αγωνιστική

ΠΑΟ Καλού Νερού – Τέλος Άγρας

Ηρακλής Καλαμάτας – Ακρίτας Κορώνης

ΑΟ Μεθώνης – ΑΕ Μάνης

Απόλλων Καλαμάτας – Εθνικός Μελιγαλά

ΑΟ Σπερχογείας – Ολυμπιακός Ανάληψης

Πάμισος Μεσσήνης – Αστέρας Αρφαρών

Πανθουριακός – Ομόνοια

ΑΕ Αβίας – ΠΑΣ Ράχη

Εράνη Φιλιατρών – ΑΟ Κυπαρισσίας

3η Αγωνιστική

Τέλος Άγρας – Ακρίτας Κορώνης

ΑΕ Μάνης – ΠΑΟ Καλού Νερού

Εθνικός Μελιγαλά – Ηρακλής Καλαμάτας

Ολυμπιακός Ανάληψης – ΑΟ Μεθώνης

Αστέρας Αρφαρών – Απόλλων Καλαμάτας

Ομόνοια – ΑΟ Σπερχογείας

ΠΑΣ Ράχη – Πάμισος Μεσσήνης

ΑΟ Κυπαρισσίας – Πανθουριακός

Εράνη Φιλιατρών – ΑΕ Αβίας

4η Αγωνιστική

ΑΕ Μάνης – Τέλος Άγρας

Ακρίτας Κορώνης – Εθνικός Μελιγαλά

ΠΑΟ Καλού Νερού – Ολυμπιακός Ανάληψης

Ηρακλής Καλαμάτας – Αστέρας Αρφαρών

ΑΟ Μεθώνης – Ομόνοια

Απόλλων Καλαμάτας – ΠΑΣ Ράχη

ΑΟ Σπερχογείας – ΑΟ Κυπαρισσίας

Πάμισος Μεσσήνης – Εράνη Φιλιατρών

Πανθουριακός – ΑΕ Αβίας

5η Αγωνιστική

Τέλος Άγρας – Εθνικός Μελιγαλά

Ολυμπιακός Ανάληψης – ΑΕ Μάνης

Αστέρας Αρφαρών – Ακρίτας Κορώνης

Ομόνοια – ΠΑΟ Καλού Νερού

ΠΑΣ Ράχη – Ηρακλής Καλαμάτας

ΑΟ Κυπαρισσίας – ΑΟ Μεθώνης

Εράνη Φιλιατρών – Απόλλων Καλαμάτας

ΑΕ Αβίας – ΑΟ Σπερχογείας

Πανθουριακός – Πάμισος Μεσσήνης

6η Αγωνιστική

Ολυμπιακός Ανάληψης – Τέλος Άγρας

Εθνικός Μελιγαλά – Αστέρας Αρφαρών

ΑΕ Μάνης – Ομόνοια

Ακρίτας Κορώνης – ΠΑΣ Ράχη

ΠΑΟ Καλού Νερού – ΑΟ Κυπαρισσίας

Ηρακλής Καλαμάτας – Εράνη Φιλιατρών

ΑΟ Μεθώνης – ΑΕ Αβίας

Απόλλων Καλαμάτας – Πανθουριακός

ΑΟ Σπερχογείας – Πάμισος Μεσσήνης

7η Αγωνιστική

Τέλος Άγρας – Αστέρας Αρφαρών

Ομόνοια – Ολυμπιακός Ανάληψης

ΠΑΣ Ράχη – Εθνικός Μελιγαλά

ΑΟ Κυπαρισσίας – ΑΕ Μάνης

Εράνη Φιλιατρών – Ακρίτας Κορώνης

ΑΕ Αβίας – ΠΑΟ Καλού Νερού

Πανθουριακός – Ηρακλής Καλαμάτας

Πάμισος Μεσσήνης – ΑΟ Μεθώνης

ΑΟ Σπερχογείας – Απόλλων Καλαμάτας

8η αγωνιστική

Ομόνοια – Τέλος Άγρας

Αστέρας Αρφαρών – ΠΑΣ Ράχη

Ολυμπιακός Ανάληψης – ΑΟ Κυπαρισσίας

Εθνικός Μελιγαλά – Εράνη Φιλιατρών

ΑΕ Μάνης – ΑΕ Αβίας

Ακρίτας Κορώνης – Πανθουριακός

ΠΑΟ Καλού Νερού – Πάμισος Μεσσήνης

Ηρακλής Καλαμάτας – ΑΟ Σπερχογείας

ΑΟ Μεθώνης – Απόλλων Καλαμάτας

9η Αγωνιστική

Τέλος Άγρας – ΠΑΣ Ράχη

ΑΟ Κυπαρισσίας – Ομόνοια

Εράνη Φιλιατρών – Αστέρας Αρφαρών

ΑΕ Αβίας – Ολυμπιακός Ανάληψης

Πανθουριακός – Εθνικός Μελιγαλά

Πάμισος Μεσσήνης – ΑΕ Μάνης

ΑΟ Σπερχογείας – Ακρίτας Κορώνης

Απόλλων Καλαμάτας – ΠΑΟ Καλού Νερού

ΑΟ Μεθώνης – Ηρακλής Καλαμάτας

10η Αγωνιστική

ΑΟ Κυπαρισσίας – Τέλος Άγρας

ΠΑΣ Ράχη – Εράνη Φιλιατρών

Ομόνοια – ΑΕ Αβίας

Αστέρας Αρφαρών – Πανθουριακός

Ολυμπιακός Ανάληψης – Πάμισος Μεσσήνης

Εθνικός Μελιγαλά – ΑΟ Σπερχογείας

ΑΕ Μάνης – Απόλλων Καλαμάτας

Ακρίτας Κορώνης – ΑΟ Μεθώνης

Ηρακλής Καλαμάτας – ΠΑΟ Καλού Νερού

11η Αγωνιστική

Τέλος Άγρας – Εράνη Φιλιατρών

ΑΕ Αβίας – ΑΟ Κυπαρισσίας

Πανθουριακός – ΠΑΣ Ράχη

Πάμισος Μεσσήνης – Ομόνοια

ΑΟ Σπερχογείας – Αστέρας Αρφαρών

Απόλλων Καλαμάτας – Ολυμπιακός Ανάληψης

ΑΟ Μεθώνης – Εθνικός Μελιγαλά

Ηρακλής Καλαμάτας – ΑΕ Μάνης

ΠΑΟ Καλού Νερού – Ακρίτας Κορώνης

 

12η Αγωνιστική

ΑΕ Αβίας – Τέλος Άγρας

Εράνη Φιλιατρών – Πανθουριακός

ΑΟ Κυπαρισσίας – Πάμισος Μεσσήνης

ΠΑΣ Ράχη – ΑΟ Σπερχογείας

Ομόνοια – Απόλλων Καλαμάτας

Αστέρας Αρφαρών – ΑΟ Μεθώνης

Ολυμπιακός Ανάληψης – Ηρακλής Καλαμάτας

Εθνικός Μελιγαλά – ΠΑΟ Καλού Νερού

Ακρίτας Κορώνης – ΑΕ Μάνης

13η Αγωνιστική

Τέλος Άγρας – Πανθουριακός

Πάμισος Μεσσήνης – ΑΕ Αβίας

ΑΟ Σπερχογείας – Εράνη Φιλιατρών

Απόλλων Καλαμάτας – ΑΟ Κυπαρισσίας

ΑΟ Μεθώνης – ΠΑΣ Ράχη

Ηρακλής Καλαμάτας – Ομόνοια

ΠΑΟ Καλού Νερού – Αστέρας Αρφαρών

Ακρίτας Κορώνης – Ολυμπιακός Ανάληψης

ΑΕ Μάνης – Εθνικός Μελιγαλά

14η Αγωνιστική

Πάμισος Μεσσήνης – Τέλος Άγρας

Πανθουριακός – ΑΟ Σπερχογείας

ΑΕ Αβίας – Απόλλων Καλαμάτας

Εράνη Φιλιατρών – ΑΟ Μεθώνης

ΑΟ Κυπαρισσίας – Ηρακλής Καλαμάτας

ΠΑΣ Ράχη – ΠΑΟ Καλού Νερού

Ομόνοια – Ακρίτας Κορώνης

Αστέρας Αρφαρών – ΑΕ Μάνης

Εθνικός Μελιγαλά – Ολυμπιακός Ανάληψης

15η Αγωνιστική

Τέλος Άγρας – ΑΟ Σπερχογείας

Απόλλων Καλαμάτας – Πάμισος Μεσσήνης

ΑΟ Μεθώνης – Πανθουριακός

Ηρακλής Καλαμάτας – ΑΕ Αβίας

ΠΑΟ Καλού Νερού – Εράνη Φιλιατρών

Ακρίτας Κορώνης – ΑΟ Κυπαρισσίας

ΑΕ Μάνης – ΠΑΣ Ράχη

Εθνικός Μελιγαλά – Ομόνοια

Ολυμπιακός Ανάληψης – Αστέρας Αρφαρών

16η Αγωνιστική

Απόλλων Καλαμάτας – Τέλος Άγρας

ΑΟ Σπερχογείας – ΑΟ Μεθώνης

Πάμισος Μεσσήνης – Ηρακλής Καλαμάτας

Πανθουριακός – ΠΑΟ Καλού Νερού

ΑΕ Αβίας – Ακρίτας Κορώνης

Εράνη Φιλιατρών – ΑΕ Μάνης

ΑΟ Κυπαρισσίας – Εθνικός Μελιγαλά

ΠΑΣ Ράχη – Ολυμπιακός Ανάληψης

Αστέρας Αρφαρών – Ομόνοια

17η Αγωνιστική

Τέλος Άγρας – ΑΟ Μεθώνης

Ηρακλής Καλαμάτας – Απόλλων Καλαμάτας

ΠΑΟ Καλού Νερού – ΑΟ Σπερχογείας

Ακρίτας Κορώνης – Πάμισος Μεσσήνης

ΑΕ Μάνης – Πανθουριακός

Εθνικός Μελιγαλά – ΑΕ Αβίας

Ολυμπιακός Ανάληψης – Εράνη Φιλιατρών

Αστέρας Αρφαρών – ΑΟ Κυπαρισσίας

Ομόνοια – ΠΑΣ Ράχη