![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2024/04/436239717_434907315581513_2650436910336743394_n-950x533.jpg)
Με πολύ καλό ρυθμό συνεχίζεται η εκτέλεση των εργασιών στο Ανοιχτό Θέατρο Καλαμάτας. Αυτοψία στο εργοτάξιο, στο οποίο τις ημέρες αυτές εκτελούνται εργασίες για το δευτερεύοντα σκελετό της μεταλλικής κερκίδας, πραγματοποίησε σήμερα, Τετάρτη 10 Απριλίου 2024, ο Δήμαρχος Θανάσης Βασιλόπουλος, συνοδευόμενος από τους Αντιδημάρχους Βασίλη Κουτραφούρη και Αναστάσιο Σκοπετέα.
Σημειώνεται, ότι παράλληλα με τις εργασίες που αφορούν την ολοκλήρωση της μεταλλικής κερκίδας, παρεμβάσεις εκτελούνται και στα δίκτυα Η/Μ περιμετρικά της κερκίδας, ενώ θα ακολουθήσει η διαμόρφωση και του περιβάλλοντος χώρου.