Κυριακή
4
Ιούνιος
TOP

ΕΠΣ Μεσσηνίας: Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Μεσσηνίας ανακοίνωσε τους ρέφερι που θα διαιτητεύσουν στις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου, τοποθετώντας τον Ρέκκα στο ματς της Μάνης με την Κυπαρισσία, τον Καυκά στη Μεθώνη με τον Πάμισο και τον Νικολόπουλο στο ματς του Ακρίτα Κορώνης με την Εράνη Φιλιατρών.

Αναλυτικά:

Α Κατηγορία
(24η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 12/03/23 00:00
2. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 12/03/23 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 12/03/23 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
4. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 12/03/23 15:00
5. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 12/03/23 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
6. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 12/03/23 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 12/03/23 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 12/03/23 15:00
9. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 12/03/23 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
A1 Kατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 11/03/23 00:00
11. ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 11/03/23 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
23η αγωνιστική
12. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 11/03/23 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
24η αγωνιστική
13. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 11/03/23 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
22η αγωνιστική
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 12/03/23 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 11/03/23 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
16. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 11/03/23 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 11/03/23 15:00 ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε.
18. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 12/03/23 11:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.
19. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 12/03/23 11:00
20. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 12/03/23 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
κ15
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 11/03/23 10:00 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ.
22. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 11/03/23 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
23. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 11/03/23 17:00 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΓΕΛΗΣ Ι., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Σ.