Τετάρτη
1
Δεκέμβριος
TOP

ΕΠΣΜ: Οι ποδοσφαιρικές αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου – Σέντρα και για την Β΄ Μεσσηνίας

Γεμάτο το αγωνιστικό μενού του Σαββατοκύριακου με αγώνες τόσο στην Α όσο και στην Α1 κατηγορία Μεσσηνίας.  Πρεμιάρα αυτό το Σαββατοκύριακο και για την Β΄ Κατηγορία Μεσσηνίας με αγώνες και στους τρεις ομίλους.

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 24/10/21 15:30
2. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:30
3. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 24/10/21 15:30
4. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 24/10/21 15:30
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 23/10/21 15:30
6. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 24/10/21 00:00
7. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:30
8. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 24/10/21 15:30
Α1 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 23/10/21 15:30
10. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 23/10/21 15:30
11. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 23/10/21 15:30
12. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 23/10/21 15:30
13. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:30
14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 24/10/21 18:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 23/10/21 15:30
16. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 00:00
17. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 24/10/21 11:00
18. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 11:00
19. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 24/10/21 12:00
20. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ “ΙΩΑΝ ΚΑΡΤ Κυριακή 24/10/21 15:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 23/10/21 00:00
22. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 23/10/21 00:00
23. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 23/10/21 00:00
24. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 23/10/21 15:30
25. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή 24/10/21 15:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 23/10/21 15:30
27. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 23/10/21 15:30
28. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 23/10/21 15:30
29. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 15:30
30. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:30