Κυριακή
27
Νοέμβριος
TOP

Η κλήρωση των «μικρών» πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Μεσσηνίας – Στη σέντρα το επόμενο Σαββατοκύριακο οι ομάδες Κ-13 και Κ-15

Στα γραφεία της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων Κ-13 και Κ-15 της Μεσσηνίας Η κλήρωση έγινε υπό τον πρόεδρο της ΕΠΣΜ Βασίλη Σπηλιώτη και τον υπεύθυνο των τμημάτων υποδομής και αναπτυξιακών πρωταθλημάτων Πέτρο Αλάμαρα.

Οι αγώνες ξεκινούν το επόμενο Σάββατο το πρωί με το Κ-13 το ένα Σάββατο θα διεξάγεται το Κ-13 το άλλο Σάββατο θα διεξάγεται το Κ-15, δηλαδή η κάθε κατηγορία ανά 15 μέρες.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ Κ-15

1η αγωνιστική

ΑΟΠΚ Πατίστα  – Παναθηναϊκός Καλαμάτας

ΠΑΟ Καλού Νερού  – Αστέρας Αρφαρών

ΠΣ Καλαμάτα  – Αναγέννηση Παραλίας

2η Αγωνιστική

Παναθηναϊκός Καλαμάτας  – ΠΑΟ Καλού Νερού

Αναγέννηση Παραλίας  – ΑΟΠΚ Πατίστα

Αστέρας Αρφαρών  – ΠΣ Καλαμάτα

3η αγωνιστική

Παναθηναϊκός Καλαμάτας  – Αναγέννηση Παραλίας

Αστέρας Αρφαρών  – ΑΟΠΚ Πατίστα

ΠΑΟ Καλού Νερού  – ΠΣ Καλαμάτα

4η Αγωνιστική

Αναγέννηση Παραλίας  – Αστέρας Αρφαρών

ΑΟΠΚ Πατίστα  – ΠΑΟ Καλού Νερού

ΠΣ Καλαμάτα  – Παναθηναϊκός Καλαμάτας

5η Αγωνιστική

Αστέρας Αρφαρών  – Παναθηναϊκός Καλαμάτας

ΠΑΟ Καλού Νερού  – Αναγέννηση Παραλίας

ΠΣ Καλαμάτα  – ΑΟΠΚ Πατίστα

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ Κ-13

1ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

Εράνη Φιλιατρών  – Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Δαναός  – ΠΣ Καλαμάτα

Τέλος Άγρας  – Πράσινα Πουλιά

2η Αγωνιστική

Παναθηναϊκός Καλαμάτας  – Δαναός

Πράσινα Πουλιά  – Εράνη Φιλιατρών

ΠΣ Καλαμάτα  – Τέλος Άγρας

3η Αγωνιστική

Παναθηναϊκός Καλαμάτας  – Πράσινα Πουλιά

ΠΣ Καλαμάτα  – Εράνη Φιλιατρών

Δαναός  – Τέλος Άγρας

4η Αγωνιστική

Πράσινα Πουλιά  – ΠΣ Καλαμάτα

Εράνη Φιλιατρών  – Δαναός

Τέλος Άγρας  – Παναθηναϊκός Καλαμάτας

5η Αγωνιστική

ΠΣ Καλαμάτα  – Παναθηναϊκός Καλαμάτας

Δαναός  – Πράσινα Πουλιά

Τέλος Άγρας  – Εράνη Φιλιατρών

2ος Όμιλος

1η Αγωνιστική

Αναγέννηση Παραλίας  – ΑΟΠΚ Πατίστα

ΑΕΠΣ Άρις – Ακαδημία Παμίσου

Μεσσηνιακός  – ΑΟ Διαβολιτσίου

2η Αγωνιστική

ΑΟΠΚ Πατίστα  – ΑΕΠΣ Άρις

ΑΟ Διαβολιτσίου  – Αναγέννηση Παραλίας

Ακαδημία Παμίσου  – Μεσσηνιακός

3η Αγωνιστική

ΑΟΠΚ Πατίστα  – ΑΟ Διαβολιτσίου

Ακαδημία Παμίσου  – Αναγέννηση Παραλίας

ΑΕΠΣ Άρις  – Μεσσηνιακός

4η Αγωνιστική

ΑΟ Διαβολιτσίου  – Ακαδημία Παμίσου

Αναγέννηση Παραλίας  – ΑΕΠΣ Άρις

Μεσσηνιακός  – ΑΟΠΚ Πατίστα

5η Αγωνιστική

Ακαδημία Παμίσου  – ΑΟΠΚ Πατίστα

ΑΕΠΣ Άρις – ΑΟ Διαβολιτσίου

Μεσσηνιακός  – Αναγέννηση Παραλίας