![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2023/04/Still0425_00004-1-950x533.jpg)
Αντίστροφα μετρά ο χρόνος για τον 21ο Αγώνα Δρόμου Καλαμάτας, ο οποίος θα διεξαχθεί αυτό το Σάββατο το απόγευμα στη Μεσσηνιακή πρωτεύουσα. Φέτος, εκτός από τις καινοτομίες, ξεχωριστή είναι η συμμετοχή του κόσμου που… σπάει ήδη κάθε ρεκόρ.
Αντίστροφα μετρά ο χρόνος για τον 21ο Αγώνα Δρόμου Καλαμάτας, ο οποίος θα διεξαχθεί αυτό το Σάββατο το απόγευμα στη Μεσσηνιακή πρωτεύουσα. Φέτος, εκτός από τις καινοτομίες, ξεχωριστή είναι η συμμετοχή του κόσμου που… σπάει ήδη κάθε ρεκόρ.