Τρίτη
6
Δεκέμβριος
TOP

Μεσσηνιακό ποδόσφαιρο: Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
2. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
4. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
6. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΔΕΛΓΑΣ Α.
8. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
Α1 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 11/12/21 18:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
11. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
12. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
13. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ Σάββατο 11/12/21 00:00
16. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
17. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
18. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Κυριακή 12/12/21 11:00 ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
19. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 12/12/21 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.
20. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Τετάρτη 15/12/21 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 11/12/21 00:00
22. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 11/12/21 00:00
23. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
24. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 12/12/21 11:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.
25. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 12/12/21 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
27. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
28. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.
29. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 11/12/21 15:00 , ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
30. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 13/12/21 18:00