![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2023/09/Still0917_00008-950x533.jpg)
Στο Δήμο Τριφυλίας και ειδικά στα Φιλιατρά όπου, χθες, η υποψήφια δήμαρχος Χάϊδω Παναγιωτοπούλου έστειλε το δικό της μήνυμα νίκης, ανανέωσης και αλλαγής, εγκαινιάζοντας το εκλογικό της κέντρο παρουσία πλήθους κόσμου.
Στο Δήμο Τριφυλίας και ειδικά στα Φιλιατρά όπου, χθες, η υποψήφια δήμαρχος Χάϊδω Παναγιωτοπούλου έστειλε το δικό της μήνυμα νίκης, ανανέωσης και αλλαγής, εγκαινιάζοντας το εκλογικό της κέντρο παρουσία πλήθους κόσμου.