Σάββατο
4
Φεβρουάριος
TOP

Νίκες για Θουρία, Κορώνη, Ηρακλή και Καλό Νερό στην Α΄ Μεσσηνίας – Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου

Με νίκες συνέχισαν  τις εμφανίσεις τους στο πρωτάθλημα της Α΄Τοπικής κατηγορίας  Θουρία, Κορώνη, Ηρακλής και Καλό Νερό στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής, επίσης “κουτσουρεμένης” λόγω αναβολών.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου:

Α Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 12/11/22 00:00 0-3 α.α.
2. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ. 4-1
3. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ. 2-1
4. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-1
5. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΑΝΒ
6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν. 3-0
7. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε. 1-0
8. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΑΝΒ
9. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 13/11/22 17:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. 17:00
A1 Kατηγορία
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 12/11/22 00:00 ΑΝΒ
11. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 12/11/22 00:00 ΑΝΒ
12. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. 4-1
13. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΕΛΟΥ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ. 3-1
14. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν. 0-0
15. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΑΣ Γ. 2-1
16. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΑΝΒ
17. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΑΝΒ
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ. 2-1
19. ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΑΝΒ
20. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 12/11/22 15:30 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-1
21. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 13/11/22 00:00 ΑΝΒ
22. Π.Α.Ο.Κ. – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 13/11/22 11:00 ΑΝΒ
23. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.  4-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/11/22 15:00 ΑΝΒ
25. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Κυριακή 13/11/22 11:00 ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΠΕΛΟΥ Ε. 0-5
26. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΑΝΒ
27. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ. 1-2
28. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 13/11/22 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α. 5-3