![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2021/11/diaititis-900x533.jpg)
Στο δημοτικό γήπεδο Αγίου Κωνσταντίνου Αγρινίου, στην Αιτωλοακαρνανία, θα υποδεχτεί τον ΑΟ Διαβολιτσίου ο Παναγρινιακός για την 5η αγωνιστική στην Γ’ Εθνική. Διαιτητής της αναμέτρησης των “νερατζούρι” στο Αγρίνιο διαιτητής ορίστηκε ο Ευάγγελος Σαφαρίκας (Αχαΐας) και βοηθοί του οι Μιχαήλ Ανδριανός και Άγγελος Καρράς επίσης μέλη του αχαϊκού συνδέσμου.
Η ΕΠΟ/ΚΕΔ γνωστοποίησε τους διαιτητές για την 5η αγωνιστική (6η στον 4ο όμιλο). Η αυλαία θα ανοίξει με το Αγροτικός Αστέρας-Ορφέας Ξάνθης το Σάββατο (20/11).