Παρασκευή
19
Αύγουστος
TOP

Οι αγώνες και οι διαιτητές των Play Off της Α΄ Τοπικής και της Β΄ Κατηγορίας

Με αμείωτο ενδιαφέρον συνεχίζονται τα play off της Α΄ Κατηγορίας, με τη Μάνη να υποδέχεται  τον Πανθουριακό και τον Τέλο Άγρα την Κυπαρισσία.

Play Off 2021-22
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 10/04/22 16:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
2. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 10/04/22 16:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ “ΙΩΑΝ ΚΑΡΤ Σάββατο 09/04/22 00:00
4. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 09/04/22 16:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.
5. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/04/22 16:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
6. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 09/04/22 16:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
7. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 09/04/22 18:30 ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.
8. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 10/04/22 11:00 Αναβλήθηκε
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο 09/04/22 00:00
10. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 09/04/22 00:00
11. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 09/04/22 00:00
12. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 09/04/22 16:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
13. ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 10/04/22 16:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 10/04/22 16:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
17η αγωνιστική
15. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΠΥΛΟΥ Τετάρτη 13/04/22 16:30
12η αγωνιστική
16. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Τετάρτη 13/04/22 18:00
Κ15 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 09/04/22 10:00 Αναβλήθηκε
18. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 09/04/22 12:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
19. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ “ΙΩΑΝ ΚΑΡΤ Σάββατο 09/04/22 12:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.
Κ15 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΤΙΤΑΝΕΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 09/04/22 10:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
21. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΑΠΣ ΑΡΙΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 09/04/22 12:00 Αναβλήθηκε
22. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 09/04/22 12:00 ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.