Δευτέρα
24
Ιανουάριος
TOP

Οι διαιτητές των ποδοσφαιρικών αγώνων του Σαββατοκύριακου στη Μεσσηνία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
2. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
3. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
4. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 00:00
6. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.
7. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
8. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
Α1 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 27/11/21 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
10. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
11. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
13. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
14. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΑΡΙΟΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 00:00
16. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
17. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
18. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.
19. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
20. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 27/11/21 00:00
22. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 27/11/21 00:00
23. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 00:00
24. ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
25. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 28/11/21 18:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
27. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
28. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.
29. ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.
30. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 29/11/21 18:00