Κυριακή
25
Φεβρουάριος
TOP

Τοπικό ποδόσφαιρο: Δράση με εμβόλιμες αγωνιστικές

Δράση με εμβόλιμες αγωνιστικές για τα μεσσηνιακά ποδοσφαιρικά πρωταθλήματα.

Οι μάχες στην Α΄ κατηγορία συνεχίζονται αυτή την Τετάρτη, ενώ για την Α1 κατηγορία η επιστροφή έχει οριστεί για το προσεχές Σαββατοκύριακο.

Α Κατηγορία
(27η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Τετάρτη 29/03/23 00:00
2. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Τετάρτη 29/03/23 15:30
3. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Τετάρτη 29/03/23 15:30
4. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Τετάρτη 29/03/23 15:30
5. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Τετάρτη 29/03/23 15:30
6. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη 29/03/23 15:30
7. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Τετάρτη 29/03/23 15:30
8. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Τετάρτη 29/03/23 15:30
9. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Τετάρτη 29/03/23 15:30
28η αγωνιστική
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 02/04/23 00:00
11. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 02/04/23 15:30
12. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 02/04/23 15:30
13. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 02/04/23 15:30
14. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 02/04/23 15:30
15. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 02/04/23 15:30
16. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Κυριακή 02/04/23 15:30
17. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 02/04/23 15:30
18. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 02/04/23 15:30
A1 Kατηγορία
(26η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 01/04/23 15:30
20. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 01/04/23 15:30
21. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 01/04/23 15:30
28η αγωνιστική
22. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Κυριακή 02/04/23 00:00
26η αγωνιστική
23. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 02/04/23 15:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 01/04/23 15:30
25. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 01/04/23 19:00
18η αγωνιστική
26. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 02/04/23 11:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 01/04/23 15:30
28. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 02/04/23 15:30
29. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 02/04/23 15:30
κ15
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 01/04/23 10:00
31. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 01/04/23 12:00
32. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 01/04/23 12:00