Πέμπτη
18
Απρίλιος
TOP

Τοπικό ποδόσφαιρο: Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Η επιτροπή διαιτησίας ανακοίνωσε σήμερα τα διαιτητικά τρίο που θα “σφυρίξουν” στους αγώνες του Σαββατοκύριακου.

Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 24/02/24 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 24/02/24 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
3. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 24/02/24 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι.
4. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 24/02/24 15:00 ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
5. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 24/02/24 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
6. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 24/02/24 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.
7. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 24/02/24 18:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
21η αγωνιστική
8. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Τετάρτη 28/02/24 15:00
9. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Τετάρτη 28/02/24 15:00
10. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Τετάρτη 28/02/24 15:00
11. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Τετάρτη 28/02/24 15:00
12. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Τετάρτη 28/02/24 15:00
13. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη 28/02/24 15:00
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Τετάρτη 28/02/24 18:00
Κ12 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 24/02/24 09:00 ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ Σ.
16. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 24/02/24 10:00 ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ Σ.
17. ΤΙΤΑΝΕΣ 1 – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 24/02/24 12:00 ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε.
18. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ 1 – ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 24/02/24 13:00 ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε.
19. PAO SOCCER SCHOOL ΟΜΟΝΟΙΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 25/02/24 10:00 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Κ12 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ 2 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 24/02/24 11:00 ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε.
21. ΠΑΝΘΗΡΕΣ (ΔΟΞΑ) – ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 25/02/24 09:00 ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.
22. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 25/02/24 11:00 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
23. ΤΙΤΑΝΕΣ 2 – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 25/02/24 12:00 ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.
24. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 25/02/24 13:00 ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.
Β Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 24/02/24 15:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 24/02/24 15:00 ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
27. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 25/02/24 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε.
28. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 25/02/24 15:00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.
29. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 25/02/24 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε., ΚΟΤΣΗΣ Ι.
30. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 25/02/24 15:00 ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ.
31. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 25/02/24 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
32. ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ – Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 25/02/24 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 25/02/24 11:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε., ΚΟΤΣΗΣ Ι.
34. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 25/02/24 11:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΓΚΡΗΣ Χ., ΤΣΙΜΠΟΥΡΙΚΟΣ Π.
18η αγωνιστική
35. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 25/02/24 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) Κυριακή 25/02/24 12:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΑΡΙΔΗΣ Δ., ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ Μ.
37. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 25/02/24 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ Σ.
38. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 25/02/24 18:00 ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΖΑΝΝΗΣ Μ., ΜΠΟΥΤΖΑΛΗΣ Χ.
K-16
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) Σάββατο 24/02/24 00:00 Αναβλήθηκε
40. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 24/02/24 10:00
41. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) Σάββατο 24/02/24 10:00