Αρχική ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ Κούρσα για 10 στο δήμο της Καλαμάτας – “Κόπηκε” από το Πρωτοδικείο...

Κούρσα για 10 στο δήμο της Καλαμάτας – “Κόπηκε” από το Πρωτοδικείο ο συνδυασμός Αλεξανδρόπουλου

143
0
ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

Κούρσα για δέκα υποψηφίους στο δήμο της Καλαμάτας η αυτοδιοικητική αναμέτρηση. Εκτός άφησε το Πρωτοδικείο στον έλεγχο που ολοκλήρωσε το Ν. Αλεξανδρόπουλο και τον Συνδυασμό του “Η Καλαμάτα του Αύριο” – με συνέπεια οι συνδυασμοί που τελικά θα διεκδικήσουν την ψήφο των πολιτών του μεγαλύτερου δήμου της Πελοποννήσου να είναι 10 σε αριθμό. Ο κ. Αλεξανδρόπουλος σε επικοινωνία μαζί του μας ανέφερε πως πρόκειται τη Δευτέρα να καταθέσει ένσταση κατά της απόφασης!

Αναλυτικά όλα τα ονόματα των υποψηφίων:

 

ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  • Συνδυασμοί υποψηφίων στο Δήμο (κατά χρονολογική σειρά κατάθεσης συνδυασμών)
  1. Όνομα Συνδυασμού : «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ»

Έμβλημα : η λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ

  1. ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΦΡΑΓΚΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ

  1. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΗΛΙΑ

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. ΔΙΑΣΣΑΚΟΥ-ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗ-ΝΙΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  3. ΜΠΑΡΔΑΜΑΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  8. ΓΟΥΡΔΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ-ΣΩΤΗΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  11. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ-ΗΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΓΓΕΛΟΥ
  12. ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  13. ΚΑΛΑΝΤΖΗ-ΓΕΩΓΟΥΛΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  14. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  15. ΚΑΝΔΗΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  17. ΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ
  18. ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΚΟΚΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΚΟΝΤΡΑΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  21. ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  23. ΚΡΟΤΣΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  25. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΛΑΖΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  27. ΛΑΚΚΑ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΤΟΥ
  28. ΛΕΒΕΝΤΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  29. ΛΙΟΥΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  30. ΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  31. ΛΥΡΙΝΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  32. ΜΑΡΑΒΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  33. ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  34. ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  35. ΜΕΝΤΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  36. ΜΗΤΣΕΑ-ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  37. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  38. ΜΟΥΝΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  39. ΜΠΙΡΛΗ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  40. ΜΠΙΡΟΥ ΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  41. ΜΠΙΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  42. ΝΙΑΡΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  43. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ
  44. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  45. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  46. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  47. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  48. ΠΡΕΖΕΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  49. ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  50. ΡΗΓΑΝΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  51. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  52. ΤΟΥΜΠΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  53. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  54. ΧΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  55. ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  56. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.   Όνομα Συνδυασμού : «ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ».
Έμβλημα : Αποτελείται από γράφημα/εικόνα και γράμματα. Το γράφημα/εικόνα είναι το γράμμα «Κ» χρωματισμένο με 7 διαφορετικά χρώματα και συγκεκριμένα γαλάζιο, μπλε, πράσινο, λαχανί, κίτρινο, πορτοκαλί και μώβ. Τα γράμματα είναι τοποθετημένα εκ δεξιών του γραφήματος/εικόνας και καταλαμβάνουν δύο σειρές. Η πρώτη σειρά αναγράφει με κεφαλαία γράμματα «ΚΑΛΑΜΑΤΑ». Η δεύτερη σειρά αναγράφει με κεφαλαία γράμματα «ΤΟΠΟΣ ΖΩΗΣ».

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΚΟΥΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ

  1. ΨΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ (ΜΑΝΤΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ

  1. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΑΡΙΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΜΠΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΜΙΧΑΗΛ

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΓΕΛΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΓΙΟΥΡΤΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  6. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΟΥΤΑΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ
  7. ΕΛ ΜΑΡΑΣΙ ΜΟΧΑΜΕΝΤ (ΜΟΧ) του ΜΟΧΣΕΝ
  8. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  9. ΖΑΓΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  10. ΚΑΛΦΑΚΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  11. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  12. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΘΕΑΝΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΚΑΡΓΑΔΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
  14. ΚΑΤΣΙΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  15. ΚΑΤΣΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  17. ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
  19. ΛΑΝΤΖΟΥΝΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
  20. ΜΑΝΩΛΟΥΔΗ ΙΛΙΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  21. ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  22. ΜΠΕΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΜΙΧΑΗΛ
  23. ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  24. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  25. ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΜΠΕΛΑ) του ΗΛΙΑ
  26. ΠΑΧΤΙΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  27. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  28. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ – ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  30. ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΑΝΝΑ (ΝΑΝΤΙΑΝΝΑ) του ΛΟΥΚΑ
  31. ΤΖΙΝΑΕΤΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  32. ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  33. ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  34. ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  35. ΤΣΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  36. ΦΡΕΓΚΟΓΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΜΟΣ – ΝΙΚΩΝ (ΕΝΤΙ) του ΙΟΡΔΑΝΗ – ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΔΑΝΙΗΛ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  37. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  38. ΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  39. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

3.   Όνομα Συνδυασμού : «ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ»
Έμβλημα : Ένα καραβάκι με το λογότυπο του ονόματος του συνδυασμού.

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ

  1. ΛΙΑΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ

  1. ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΤΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΓΑΛΕΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΓΑΤΣΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΓΚΙΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΓΚΛΕΓΚΛΕ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  7. ΓΚΟΥΖΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  8. ΔΑΒΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΕΞΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  12. ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  13. ΚΑΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  14. ΚΑΠΟΓΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  15. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  16. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΚΑΡΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΚΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  19. ΚΕΡΑΝΗ ΜΕΡΣΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  20. ΚΛΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  21. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  22. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  23. ΛΙΑΒΑΡΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΑΣΗΜΑΚΗ
  24. ΛΙΑΠΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  25. ΜΑΚΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  27. ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  28. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  29. ΜΙΝΤΖΑ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  30. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  31. ΜΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  32. ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΜΗΤΡΙΟΥ
  33. ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  34. ΜΠΡΕΖΕΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  35. ΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  36. ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  37. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  38. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  39. ΤΖΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  40. ΤΣΙΜΙΚΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΗΛΙΑ
  41. ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  42. ΤΣΙΧΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  43. ΧΑNΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  44. ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4.   Όνομα Συνδυασμού : «ΠΡΟΤΥΠΟΣ ΔΗΜΟΣ»
Έμβλημα : Δυο ορθογώνια τρίγωνα, φούξια και κίτρινου χρώματος (αριστερά-δεξιά), ένα ισοσκελές τρίγωνο πράσινου χρώματος (στο κέντρο) και ένα τραπέζιο μαύρου χρώματος (κάτω).

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ

  1. ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ

  1. ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ
  2. ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. ΔΑΜΙΑΝΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  2. ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΑΝΖΑΟΥΗ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΓΙΟΥΣΣΕΦ
  4. ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
  5. ΒΑΡΕΛΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  8. ΒΡΑΧΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΗΤΑ
  9. ΒΡΥΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΗΤΑ
  10. ΓΑΒΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΓΙΑΧΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  13. ΓΚΟΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
  15. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΚΑΡΥΟΦΙΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΒΑΛΙΑ) του ΗΛΙΑ
  17. ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  18. ΚΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΚΑΤΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  20. ΚΑΨΑΜΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  21. ΚΟΚΚΑΛΗ ΤΕΡΕΖΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  22. ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  23. ΛΑΖΑΡΟΥ ΒΙΚΤΩΡ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  24. ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  25. ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΜΕΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  27. ΜΗΤΣΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  28. ΜΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  30. ΜΠΑΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  31. ΜΠΕΛΕΧΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  32. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  33. ΜΠΟΥΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  34. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  35. ΠΙΕΡΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  36. ΠΛΕΜΜΕΝΟΥ ΚΩΣΤΟΥΛΑ (ΝΤΙΝΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
  37. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  38. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ (ΑΙΜΗ) του ΠΕΡΙΚΛΗ
  39. ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  40. ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  41. ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΠΑΝΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  42. ΤΣΑΠΟΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  43. ΧΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  44. ΧΕΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  45. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  46. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5.   Όνομα Συνδυασμού : «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΠΟΛΙΤΩΝ»
Έμβλημα : ένα λευκό περιστέρι που κοιτάζει προς τα δεξιά με ανοιγμένα τα φτερά του σε στρογγυλό γαλάζιο φόντο

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ

  1. ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ

  1. ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  2. ΚΟΥΛΙΕΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. DUFRESNE SYLVIE-MARIE-CLAUDE του JACQUES
  2. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΑΝΩ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
  4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  6. ΓΑΛΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  7. ΓΕΝΝΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  8. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  9. ΓΚΡΑΙΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΔΑΜΗΛΑΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΔΑΦΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  13. ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΔΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΖΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  16. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  17. ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  18. ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  20. ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  21. ΚΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  22. ΚΟΥΜΑΝΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  23. ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
  24. ΛΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  25. ΜΑΛΑΒΑΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  27. ΜΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  28. ΜΠΑΡΝΑΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  29. ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  30. ΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  31. ΜΠΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
  32. ΜΠΟΥΡΕΛΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  33. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  34. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  35. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΕΑ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  36. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  37. ΠΕΤΡΕΑ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  38. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  39. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΠΙΖΙΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  40. ΡΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  41. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  42. ΣΑΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  43. ΣΙΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  44. ΣΠΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  45. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  46. ΣΤΟΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  47. ΣΩΤΗΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  48. ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  49. ΤΣΟΥΚΛΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  50. ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  51. ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  52. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  53. ΧΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  54. ΧΡΗΣΤΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

6.   Όνομα Συνδυασμού : «ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΔΗΜΟΣ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ»
Έμβλημα : Σχηματική αναπαράσταση τριών ανθρώπινων μορφών -μιας κόκκινης, μιας πράσινης και μιας μπλε- σε κάτοψη που σχηματίζουν κύκλο, στο εσωτερικό του οποίου υπάρχει μια ζωγραφική αναπαράσταση μιας άποψης του λιμανιού της Καλαμάτας.

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΜΑΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) -ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ

  1. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΣΚΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΛΕΟΜΕΝΗ

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΠΛΑΚΩΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  4. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΒΕΛΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  7. ΓΚΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
  8. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  9. ΔΑΦΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  10. ΔΟΥΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΔΩΔΕΚΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  12. ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  13. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  14. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  15. ΚΑΚΑΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  16. ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  17. ΚΑΟΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
  18. ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΝΙΚΗΤΑ
  19. ΚΑΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  20. ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  21. ΚΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  22. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  23. ΛΑΜΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  24. ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  25. ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  26. ΛΙΑΡΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  27. ΛΟΥΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  28. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  29. ΜΑΚΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  30. ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  31. ΜΟΥΣΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  32. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ
  33. ΜΠΕΧΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  34. ΜΠΙΤΣΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  35. ΜΠΟΓΕΑ-ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  36. ΜΠΟΥΚΕΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  37. ΜΠΟΥΛΛΑΡΙ ΑΝΤΖΕΛΑ του ΑΣΤΡΙΤ
  38. ΝΙΚΗΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  39. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  40. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  41. ΡΗΓΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΛΑΪΛΑ του ΠΟΥΛΟΥ
  42. ΣΑΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  43. ΣΓΑΝΤΖΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  44. ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  45. ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  46. ΣΜΥΡΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  47. ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  48. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  49. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  50. ΤΣΙΜΙΚΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  51. ΦΕΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
  52. ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  53. ΦΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΡΗΓΑ
  54. ΧΑΡΙΤΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  55. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  56. ΨΥΧΟΓΙΑΝΝΗΣ- ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.   Όνομα Συνδυασμού : «ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»
Έμβλημα :  περίγραμμα ανθρώπου, που απεικονίζεται με τρία χρώματα, πράσινο, κόκκινο, μπλε και το υπογραμμίζει μια πορτοκαλί γραμμή, όπου στο εσωτερικό περικλείεται το όνομα του συνδυασμού  «ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ»

Υποψήφιος Δήμαρχος : ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ

  1. ΓΑΡΔΕΛΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ

  1. ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΜΑΝΤΖΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. ΜΟΥΤΣΙΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΗΛΙΑ
  5. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  9. ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΤΖΕΠΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  11. ΖΟΜΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΑΜΟΥΝ
  12. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ (ΑΦΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  13. ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΚΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  15. ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΚΛΕΙΔΩΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  17. ΚΟΡΟΓΩΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  18. ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  19. ΚΟΥΡΑΚΛΗ ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  20. ΚΟΥΡΟΥΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  21. ΚΟΥΤΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  22. ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  23. ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΤΕΛΙΟΥ
  24. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του ΑΝΔΡΕΑ
  25. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΜΑΝΕΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  27. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  28. ΜΕΜΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  29. ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  30. ΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  31. ΜΠΑΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  32. ΜΠΙΛΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  33. ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  34. ΝΙΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
  35. ΝΤΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  36. ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  37. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  38. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  39. ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  40. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  41. ΡΑΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  42. ΡΕΓΓΟΥ ΚΟΥΒΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  43. ΣΚΟΥΛΙΚΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
  44. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  45. ΣΤΡΑΤΗΓΑΡΕΑ ΣΤΑΜΑΤΑ (ΜΑΤΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  46. ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  47. ΤΑΥΛΑΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  48. ΤΗΡΑΣΚΗ ΑΝΝΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΗΛΙΑ
  49. ΤΟΥΡΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  50. ΤΣΙΛΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  51. ΦΑΣΟΥΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  52. ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  53. ΧΑΛΒΑΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  54. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  55. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

8.   Όνομα Συνδυασμού : «ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΔΥΝΑΜΗ»
Έμβλημα :  ΚΕΦΑΛΑΙΟ Π ΜΕ ΑΝΟΔΙΚΟ ΒΕΛΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ ΔΕΞΙΑ ΤΟΥ Π Η ΟΝΟΜΑΣΙΑ «ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΔΥΝΑΜΗ»

Υποψήφιος Δήμαρχος :  ΑΛΕΙΦΕΡΗ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ

  1. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΠΛΕΜΑΤΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΖΟΡΖΕΤΤΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ

  1. ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΗΛΙΑ

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΡΟΥΣΣΗ ΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  3. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΗΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  5. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΓΚΑΡΜΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΓΚΟΝΗ ΡΗΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΓΟΥΡΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΔΑΦΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  10. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  11. ΔΙΚΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
  12. ΕΞΗΝΤΑΒΕΛΩΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΗΛΙΑ
  13. ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΟΪΩΑΝΝΗ
  14. ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΚΑΛΟΚΑΘΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  16. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  17. ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  18. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  20. ΚΑΡΜΠΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  21. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  22. ΚΟΚΚΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  23. ΚΟΛΟΚΑΘΗ ΚΑΚΑΛΕΤΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  24. ΚΟΥΠΟΥΖΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ (ΑΝΘΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  25. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  26. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  27. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  28. ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  29. ΜΑΛΑΠΑΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  30. ΜΟΥΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  31. ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  32. ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  33. ΜΠΟΛΕΤΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  34. ΞΑΝΘΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  35. ΠΑΠΑΔΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  36. ΣΑΚΚΑΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  37. ΣΑΛΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΗΤΑ
  38. ΣΚΑΡΠΑ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  39. ΣΚΟΠΕΤΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  40. ΣΜΕΡΛΑ ΜΑΡΘΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  41. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  42. ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  43. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  44. ΦΑΝΤΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  45. ΦΕΡΕΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  46. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  47. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  48. ΧΟΥΣΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  49. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΟΛΑΤΣΟΥΡΑΣ ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  50. ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΠΛΑΡΗ ΧΡΥΣΗ του ΝΙΚΗΤΑ

9.   Όνομα Συνδυασμού : «δημιουργική  ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ» ,
Έμβλημα :  αποτελείται από πέντε σχήματα ανθρώπου, χρώματος πράσινου, κίτρινου, πορτοκαλί, μπλε και ροζ αντίστοιχα, αποτελούμενα το καθένα από μια κουκίδα και δύο ευθείες γραμμές, οι οποίες εφάπτονται στην κορυφή τους, από τις οποίες δύο κορυφές κατευθύνουν προς την κουκίδα (κουκίδα και γραμμές χρώματος κίτρινου και μπλε) και τρεις προς την αντίθετη κατεύθυνση (κουκίδα και γραμμές χρώματος πράσινου ,πορτοκαλί και ροζ). Πλησίον και δεξιά των πέντε ανωτέρω σχημάτων τίθεται σε τρεις επάλληλες σειρές το όνομα του συνδυασμού, δηλαδή οι λέξεις «δημιουργική ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ». Η λέξη «δημιουργική» στην πρώτη σειρά με μικρά γράμματα και χρώμα κόκκινο, η λέξη «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ» στη δεύτερη σειρά, με κεφαλαία γράμματα και χρώμα μπλε και οι λέξεις «ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ» στην τρίτη σειρά, με κεφαλαία γράμματα μικρότερου μεγέθους και χρώμα μαύρο.

Υποψήφιος Δήμαρχος :  ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ

  1. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΦΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ

  1. ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΤΑΧΤΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. ΑΝΑΖΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΔΟΥΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΛΥΓΙΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
  2. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΑΝΑΖΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
  4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  5. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΛΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΛΑΪΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΓΙΟΥΡΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΕΠΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  8. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΓΑΛΕΑ ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΓΕΩΡΓΑΝΑ ΞΕΡΕΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΔΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  13. ΔΡΟΥΓΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  14. ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  15. ΖΕΠΠΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  16. ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ
  17. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  18. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  19. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  20. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  21. ΚΑΡΓΑ ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΝΙΑ ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  22. ΚΑΡΟΥΜΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  23. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  24. ΚΟΥΤΙΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  25. ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  26. ΚΟΥΤΡΑΦΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  27. ΚΟΥΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  28. ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  29. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  30. ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  31. ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  32. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  33. ΜΑΣΤΡΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  34. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  35. ΜΠΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  36. ΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  37. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  38. ΜΠΑΣΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  39. ΜΠΕΤΙΧΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  40. ΜΠΛΕΚΟΥ ΓΙΟΥΛΗ ΘΕΑΝΩ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
  41. ΝΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΗΛΙΑ
  42. ΟΥΑΜΠΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΝΙΣΛΑΒ ZTZIΣΛΑΒ
  43. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  44. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  45. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  46. ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  47. ΠΟΛΥΜΕΝΕΑ ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  48. ΠΡΑΜΑΓΚΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  49. ΣΓΟΥΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  50. ΤΟΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  51. ΤΣΑΚΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  52. ΤΣΑΟΥΣΗ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  53. ΤΣΩΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ
  54. ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  55. ΦΕΡΕΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΚΕΛΛΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  56. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10. Όνομα Συνδυασμού : «ΚΑΛΑΜΑΤΑ-ΠΟΛΗ ΕΝΩΜΕΝΗ»
Έμβλημα :  έχει έναν κύκλο, με χρωματισμό μπλε, πράσινο και ροζ, ο οποίος σχηματίζεται από οκτώ (8) φιγούρες ανθρώπων καθώς επίσης και το όνομα του συνδυασμού.

Υποψήφιος Δήμαρχος :  ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
Α) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΙΟΣ

  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Β) Εκλογική Περιφέρεια ΑΡΦΑΡΩΝ

  1.  ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γ) Εκλογική Περιφέρεια ΘΟΥΡΙΑΣ

  1. ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΠΕΤΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Δ) Εκλογική Περιφέρεια ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  4. ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  5. ΑΡΓΥΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΒΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  8. ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  9. ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  10. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΙΤΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  11. ΓΚΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΓΚΟΥΖΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  13. ΔΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  14. ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  15. ΖΑΓΑΡΕΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΚΑΛΑΜΟΥΔΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
  17. ΚΑΠΙΝΙΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  18. ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  19. ΚΑΡΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  20. ΚΑΤΣΑΠΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  21. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  22. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  23. ΛΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  24. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
  25. ΜΑΤΑΤΑΝΑ-ΧΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  26. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  27. ΜΠΕΓΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  28. ΜΠΟΥΖΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  29. ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  30. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  31. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  32. ΠΛΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
  33. ΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  34. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  35. ΣΤΕΦΑΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  36. ΤΣΟΛΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  37. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΤΕΛΗ
  38. ΧΑΣΑΝΕΑΣ ΠΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ

 



 

  • Κοινότητες Άνω των 300 (κατά χρονολογική σειρά κατάθεσης συνδυασμών)
  • Α) Εκλογική Περιφέρεια Άριος

Α) Κοινότητα Άριος
      1. Όνομα Συνδυασμού : «ΕΠΙ(δη)ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΡΙ»

Έμβλημα : Δεν υπάρχει

1      ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ-ΣΚΟΥΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2      ΓΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

  1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΜΠΡΟΥΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ

 

  1.   Όνομα Συνδυασμού : «Ο ΑΡΙΣ»

Έμβλημα : Δεν υπάρχει

  1. ΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΡΗΓΑ-ΚΑΜΟΥΖΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  3. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  4. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
  5. ΦΡΑΓΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

  1.  Όνομα Συνδυασμού :  «ΑΛΛΑΓΗ ΓΙΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»

Έμβλημα : Δεν υπάρχει

  1. ΑΞΙΛΙΘΙΩΤΗ-ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΔΙΚΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΑΚΡΙΒΗ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β) Κοινότητα Αριοχωρίου
1.    Όνομα Συνδυασμού « ΕΝΟΤΗΤΑ-ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΡΙΟΧΩΡΙ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει

  1. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  4. ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2.     Όνομα Συνδυασμού « ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΑΡΙΟΧΩΡΙ»
Έμβλημα : Δεν υπάρχει

  1. ΓΙΑΝΝΕΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ
  2. ΓΟΡΓΟΜΥΤΗ ΚΟΡΑΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝΟΣ
  5. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΡΕΠΗ ΜΠΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

 

  • Β) Εκλογική Περιφέρεια Αρφαρών

Α) Κοινότητα Αρφαρών
1. Όνομα Συνδυασμού «ΕΝΟΤΗΤΑ-ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ»
Δεν υπάρχει έμβλημα

  1. ΒΛΑΧΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΚΑΤΣΑΜΠΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  3. ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΟΣΧΟΛΕΑ- ΣΟΥΛΙΜΑ ΣΟΦΙΑ του ΗΛΙΑ
  5. ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΣΑΚΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. Όνομα Συνδυασμού «ΑΡΦΑΡΑ 2019»
Δεν υπάρχει έμβλημα

  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  2. ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  6. ΦΕΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Β) Κοινότητα Πλατέος
1. Όνομα Συνδυασμού «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»
Έμβλημα Δεν υπάρχει

  1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΔΗΜΕΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  3. ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΛΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  6. ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  8. ΤΑΧΤΑΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

2. Όνομα Συνδυασμού «ΝΕΕΣ ΙΔΕΕΣ»
Έμβλημα Δεν υπάρχει

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
  2. ΚΑΝΔΥΛΑΠΤΗ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
  3. ΛΙΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΜΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  6. ΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

•   Γ) Εκλογική Περιφέρεια Θουρίας
         Α) Κοινότητα Αιθαίας
1. Όνομα Συνδυασμού «ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΘΑΙΑ»
Έμβλημα Δεν υπάρχει

  1. ΓΑΡΙΔΗ ΘΑΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΔΙΚΑΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΟΥΣΤΑΛΟΥΠΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΗ
  5. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

         Β) Κοινότητα Αμφείας
1. Όνομα Συνδυασμού « ΕΝΟΤΗΤΑ- ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ»
Έμβλημα Δεν υπάρχει

  1. ΚΑΜΑΡΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΚΑΡΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΛΙΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ
  5. ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  8. ΦΑΒΒΑΤΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΙΟΥ

2. Όνομα Συνδυασμού «Πρώτα η Άμφεια»
Έμβλημα δεν υπάρχει

  1. ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΣΑΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΗΛΙΑ

         Γ) Κοινότητα Ανθείας
1. Όνομα Συνδυασμού «ΒΑΘΥΛΕΙΜΟΣ ΑΝΘΕΙΑ»
Έμβλημα δεν υπάρχει

  1. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΑΡΟΛΟΥ
  2. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΥΠΑ
  3. ΚΡΙΚΑ ΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΤΖΩΡΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΦΛΕΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ

2. Όνομα Συνδυασμού «ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΝΘΕΙΑ»
Έμβλημα δεν υπάρχει

  1. ΒΟΡΒΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΓΚΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  3. ΖΕΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  5. ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

         Δ) Κοινότητα Θουρίας
1. Όνομα Συνδυασμού «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΘΟΥΡΙΑΣ (ΠΡΩΤΑ Η ΘΟΥΡΙΑ»
Έμβλημα Δεν υπάρχει

  1. ΚΑΡΤΣΩΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΠΡΕΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΡΟΥΣΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΣΕΣΟΥΛΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. Όνομα Συνδυασμού « ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΘΟΥΡΙΑΣ»
Έμβλημα : η λέξη  ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.

  1. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  2. ΚΑΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  3. ΜΠΑΡΔΑΜΑΣΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΠΑΡΜΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΦΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

 

  1. Όνομα Συνδυασμού « ΘΟΥΡΙΑ , ΔΥΝΑΜΗ ΠΡΟΟΠΤΙΚΗΣ»

Έμβλημα δεν υπάρχει

  1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΙΛΟΠΟΙΜΕΝΟΣ
  3. ΚΑΚΟΣΑΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
  4. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  6. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

         Ε) Κοινότητα Μικρομάνης
1. Όνομα Συνδυασμού «ΜΙΚΡΟΜΑΝΗ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ»
Έμβλημα δεν υπάρχει

  1. ΚΟΤΣΙΛΙΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

  • Δ) Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας

Α) Κοινότητα Αντικαλάμου
1. Όνομα Συνδυασμού «ένα καλύτερο χωριό»
Έμβλημα δεν υπάρχει

  1. ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΑΛΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΠΑΠΑΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΧΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
  6. ΧΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

Β) Κοινότητα Ασπροχώματος
1. Όνομα Συνδυασμού «Ανεξάρτητη κίνηση Ασπροχώματος»
Έμβλημα δεν υπάρχει

  1. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  2. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  4. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΣΑΚΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2. Όνομα Συνδυασμού «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ-ΚΑΛΑΜΙ ΓΕΦΥΡΑ ΑΝΑΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ»
Έμβλημα : αποτελείται από ένα σκαληνό τρίγωνο χρώματος μωβ και άνωθεν αυτού απεικονίζονται τέσσερα πτηνά το ένα πάνω στο άλλο με κλίση δεξιά και χρώματα από δεξιά προς τα αριστερά κίτρινο, κόκκινο, μπλε και πράσινο.

  1. ΑΓΓΕΛΗ-ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΥΛΩΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΓΥΦΤΕΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΔΡΟΥΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  5. ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΟΤΤΑΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΚΛΗΜΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  7. ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3. Όνομα Συνδυασμού «ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ»
Έμβλημα δεν υπάρχει

  1. ΜΠΟΜΠΟΤΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΣΤΙΒΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΤΣΙΧΡΙΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  5. ΦΛΕΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ

Γ) Κοινότητα Βέργας
1. Όνομα Συνδυασμού «ΝΕΑ ΠΟΡΕΙΑ για τη ΒΕΡΓΑ»
Έμβλημα : παράσταση που απεικονίζει μία βάρκα με πανί δεξιά όπου εντός αυτής βρίσκονται τρεις ανθρώπινες φιγούρες και τρία άνθη , άνωθεν αυτής ένα κύκλος αριστερά και κάτω από τη βάρκα υπάρχουν αριστερά ένα κλαδί ελιάς και δεξιά δύο ρόδια

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΚΟΡΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΑΡΑΚΛΗΣΙΑΝΟΥ-ΓΥΦΤΕΑ ΝΑΥΣΙΚΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΓΥΦΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  4. ΚΑΜΠΟΥΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
  5. ΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΚΟΥΡΕΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  7. ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΜΕΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΜΗΤΣΕΑ-ΚΟΥΡΕΝΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  10. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

2. Όνομα Συνδυασμού «ΒΕΡΓΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ…..»
Έμβλημα : αποτελείται από έναν κύκλο όπου εντός αυτού υπάρχουν τρία βέλη με ανοδική πορεία

  1. ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΚΟΤΣΗ- ΠΑΝΤΑΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΠΑΝΤΑΖΗ ΙΣΜΗΝΗ του ΑΧΙΛΛΕΑ
  5. ΠΛΑΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΤΑΤΣΗ – ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  7. ΧΕΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

3. Όνομα Συνδυασμού «ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για τη Βέργα»
Έμβλημα : κυκλικό σχήμα που αποτελείται από τέσσερα χέρια που κρατούν το ένα το άλλο

  1. ΑΦΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  2. ΓΙΑΝΝΑΡΗ – ΧΟΧΟΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΚΟΥΡΕΝΤΖΗ ΠΗΓΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
  4. ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  5. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  7. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΠΟΥΛΕΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  9. ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Δ) Κοινότητα Καλαμάτας
1. Όνομα Συνδυασμού « ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ»
Έμβλημα : η λέξη  ΛΑΪΚΗ και από κάτω η λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρυφάλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.

  1. ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  6. ΚΟΥΦΑΛΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΛΟΥΚΟΥΜΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  8. ΜΟΥΝΤΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΜΠΙΝΗ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΝΤΑΛΙΑΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  11. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  13. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  14. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  15. ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  16. ΡΗΓΑΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. Όνομα Συνδυασμού « Συνοικούμε#για_την_Κοινότητα_Καλαμάτας»
Έμβλημα: “Στο επάνω μέρος τρία γραμμικά σχέδια απεικονίζουν το πρώτο ένα ορθογώνιο κτίριο χρώματος κίτρινου και στο επάνω μέρος εντός του σχήματος ένας λευκός ήλιος. Το δεύτερο σχήμα είναι ένα μπλε ορθογώνιο με την επάνω πλευρά τριγωνική και στη μέση λευκά ανθρωπόμορφα σχέδια ενός ποδηλάτη, ενός μικρού κοριτσιού, ενός ενήλικα άντρα, μιας ενήλικης γυναίκας που κρατά ένα σκύλο συντροφιάς και ενός ενήλικα άντρα με αναπηρικό αμαξίδιο. Το τρίτο ορθογώνιο σχήμα έχει πράσινο χρώμα με την επάνω πλευρά να είναι κοίλη και στη μέση απεικονίζεται με λευκό χρώμα μια ελιά. Το σύμπλεγμα και των τριών κτιρίων έχουν στην κάτω πλευρά τους καμπύλες γραμμές χρώματος γαλάζιου που προσομοιάζουν με κύματα. Κάτω από τα προαναφερθέντα σχήματα αναγράφεται η λέξη “Συνοικούμε” με χαρακτηριστική χειρόγραφη μορφή με το Σ κεφαλαίο και τα υπόλοιπα γράμματα μικρά. Συμμετρικά από κάτω εντός κόκκινου φόντου με λευκά γράμματα η φράση “#για_την_Κοινότητα_Καλαμάτας”.

  1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΔΡΑΜΠΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  7. ΚΑΛΑΜΟΥΔΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΣΑΝΤΥ) του ΔΡΑΚΟΥΛΗ
  8. ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΚΑΛΛΙΑΝΗ         ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  10. ΛΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  12. ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  13. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΤΣΕΛΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
  15. ΤΣΕΡΕΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  16. ΤΣΩΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  17. ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
  18. ΧΑΧΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  19. ΧΟΥΣΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ε) Κοινότητα Λαιίκων
1. Όνομα Συνδυασμού « ΠΡΟΟΔΟΣ ΛΑΙΪΚΩΝ»
Έμβλημα δεν υπάρχει

  1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  2. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΠΛΑΝΑ-ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  5. ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Στ) Κοινότητα Μικράς Μαντίνειας

  1. Όνομα Συνδυασμού «Μαζί για τη Μαντίνεια»

Έμβλημα δεν υπάρχει

  1. ΑΓΓΕΛΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΑΡΑΝΤΟΥ
  2. ΖΟΥΖΟΥΛΑ-ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  4. ΛΙΑΚΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΜΑΣΑΡΕΛΟΥ-ΛΙΑΚΕΑ ΘΕΟΦΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  7. ΠΟΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΣΑΦΙΟΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

  1. Όνομα Συνδυασμού «Μ. Μαντίνεια-Νέοι Ορίζοντες»

Έμβλημα : αποτελείται από δύο παράλληλα τραπέζια , όπου στο άνω αυτών αναγράφεται Μ. Μαντίνεια και στο κάτω αυτών αναγράφεται Νέοι Ορίζοντες

  1. ΚΑΜΠΟΥΓΕΡΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  2. ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΡΗΓΟΥ-ΠΡΑΣΤΟΥ ΦΙΛΟΘΕΗ του ΙΩΑΝΝΗ
  6. ΣΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
  7. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Ζ) Κοινότητα Σπερχογείας
1. Όνομα Συνδυασμού «Ενωμένη Σπερχογεία»
Έμβλημα δεν υπάρχει

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  2. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
  3. ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΜΟΥΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  5. ΠΕΡΡΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  6. ΠΙΤΣΙΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  7. ΣΑΟΥΤΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  8. ΧΑΛΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

  1. Όνομα Συνδυασμού «Όλοι μαζί μπορούμε»

Έμβλημα δεν υπάρχει

  1. ΒΡΑΧΑ-ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ
  2. ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΔΙΚΑΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  4. ΖΕΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΚΑΛΑΘΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  7. ΜΠΑΚΟΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΠΙΤΣΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

  • Κοινότητες Κάτω των 300 (κατά αλφαβητική σειρά υποψηφίων)

Α) Εκλογική Περιφέρεια Άριος
Κοινότητα Αλωνίων

  1. ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ
  2. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
  3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  4. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Άμμου

  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  3. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Κοινότητα Ανεμομύλου

  1. ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Ασπροπουλιάς

  1. ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Β) Εκλογική Περιφέρεια Αρφαρών
Κοινότητα Αγίου Φλώρου

  1. ΚΟΥΡΝΕΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Αγρίλου

  1. ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
  3. ΚΑΡΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
  4. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΣΜΥΡΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Κοινότητα Βελανιδιάς

  1. ΚΟΤΤΑΡΙΔΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΜΠΑΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΑ

Κοινότητα Βρομόβρυσης

  1. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
  2. ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Πηδήματος

  1. ΚΑΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΜΗΛΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Σταματινού

  1. ΜΠΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2. ΜΠΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΜΩΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Γ) Εκλογική Περιφέρεια Θουρίας
Κοινότητα Πολιανής

  1. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΔΙΚΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  5. ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  6. ΜΟΥΤΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δ) Εκλογική Περιφέρεια Καλαμάτας
Κοινότητα Αλαγονίας

  1. ΚΑΖΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Αρτεμισίας

  1. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
  2. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  3. ΜΑΣΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Κοινότητα Ελαιοχωρίου

  1. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
  2. ΚΑΠΕΤΑΝΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ
  3. ΜΑΛΑΜΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΜΑΛΑΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΜΑΛΑΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ

Κοινότητα Καρβελίου

  1. ΙΣΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  2. ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΜΑΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Λαδά

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Κοινότητα Νεδούσης

  1. ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ
  2. ΠΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

Κοινότητα  Πηγών

  1. ΛΑΖΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  2. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ