Παρασκευή
19

Δείτε το γκολ του Μπουσμπίμπα και τις καλύτερες φάσεις από τη μεγάλη νίκη της Καλαμάτας (video)

Δεύτερο συνεχόμενο θετικό αποτέλεσμα για την ομάδα της Καλαμάτας που νίκησε με 1-0 την Επισκοπή στο Δημοτικό Στάδιο, χάρη στο goal του Μπουσμπίμπα στο 8ο λεπτό της αναμέτρησης για την 3η αγωνιστική της Football League!

Αν και δεν ικανοποίησε απόλυτα με την επίδοσή της η “Μαύρη Θύελλα” κατόρθωσε παρόλα αυτά να κρατήσει το μηδέν στην εστίας της σε ένα ακόμα ματς και την υψηλή θέση της στη βαθμολογία, καθώς ισοβαθμεί με τον Ιάλυσο στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα έχοντας συγκεντρώσει 7 βαθμούς σε τρία ματς.

Αξίζει να σημειωθεί ότι πριν την έναρξη του αγώνα τηρήθηκε ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του Σωτήρη Καμπουγέρη,