![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2023/10/σαμαρας-950x533.jpg)
“Η Πελοπόννησος σήμερα μίλησε. Η Πελοπόννησος σήμερα νίκησε. Η Πελοπόννησος σήμερα έδωσε απαντήσεις. Και η Πελοπόννησος σήμερα αποφάσισε να πάει μπροστά με τον Δημήτρη Πτωχό Περιφερειάρχη” δήλωσε ο Αντώνης Σαμαράς.
Ο πρώην Πρωθυπουργός αυτή την ώρα βρίσκεται στο εκλογικό κέντρο του Δημήτρη Πτωχού στην Καλαμάτα, σχολιάζοντας το αποτέλεσμα του δεύτερου γύρου των αυτοδιοικητικών εκλογών στην περιφέρεια της Πελοποννήσου.