Τρίτη
25
Ιανουάριος
TOP

ΕΠΣΜ: Το αγωνιστικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Επιστροφή στη δράση το προσεχές Σαββατοκύριακο για τις ομάδες που συμμετέχουν στα μεσσηνιακά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου.

Μετα τη διακοπή λόγω Κυπέλλου, τα πρωταθλήματα Α, Α1 και Β κατηγορίας επανεκκινούν με πολλές και ενδιαφέρουες αναμετρήσεις…

Αναλυτικά:

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 07/11/21 15:00
4. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 06/11/21 00:00
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
7. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
8. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 07/11/21 15:00
Α1 Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
10. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 06/11/21 18:00
11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 07/11/21 15:00
12. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 07/11/21 15:00
13. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 07/11/21 15:00
14. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 07/11/21 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 06/11/21 00:00
16. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 06/11/21 15:00
17. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/11/21 11:00
18. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 07/11/21 11:00
19. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 07/11/21 12:00
20. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 07/11/21 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 06/11/21 00:00
22. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 06/11/21 00:00
23. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 06/11/21 00:00
1η αγωνιστική
24. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 06/11/21 15:30 Αναβλήθηκε
2η αγωνιστική
25. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 07/11/21 11:00
26. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣ Κυριακή 07/11/21 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΠΥΛΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00
28. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 06/11/21 15:00
29. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 06/11/21 15:00
30. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 07/11/21 11:00
31. ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 07/11/21 15:00