![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2023/05/350780772_950459886294050_5635575206646222031_n-950x533.jpg)
Εθιμοτυπική επίσκεψη στον δήμαρχο Καλαμάτας Θανάσης Βασιλόπουλο, πραγματοποίησαν ο Διοικητής του επανασυσταθέντος Κέντρου Εκπαίδευσης Νεοσυλλέκτων Καλαμάτας (9ο Σύνταγμα Πεζικού), Συνταγματάρχης Δημήτριος Λυμπερέας, καθώς και ο νέος Διοικητής της 77 ΜΕ Καλαμάτας, Συνταγματάρχης Πέτρος Κουλέτσης.
Ο Δήμαρχος ευχήθηκε στους νέους Διοικητές συνέχιση της καλής συνεργασίας, όπως με τους προηγηθέντες Διοικητές και επιτυχή επιτέλεση των καθηκόντων τους.