Παρασκευή
23
Φεβρουάριος
TOP

Με ενδιαφέρον συνεχίζονται τα πρωταθλήματα μπάσκετ της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Φουλ αγωνιστική δράση σήμερα στα παρκέ της Πελοποννήσου με τις αναμετρήσεις κορυφής του πρωταθλήματος Α1 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ να κεντρίζουν το ενδιαφέρον των μπασκετόφιλων. Σητν Α2 ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ η αναμέτρηση μεταξύ Αστέρα Βλαχιώτη και Άρη Σκάλας αναβλήθηκε.

Το πρόγραμμα αναλυτικά, ανά κατηγορία, έχει ως κάτωθι:

ΣΑΒΒΑΤΟ 02-12-2023
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΠΟΜ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ.  
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι. ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ.
2 ΓΠΣ ΠΑΜΙΣ. ΜΕΣ. – ΓΣ ΓΑΡΓ. ΝΕΟΙ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 18:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ.  
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ ΚΩΝ.
3 ΑΟ ΜΕΣ/ΝΗΣ 2017 – ΑΣΚ ΑΣΤΕΡΑΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΣ/ΝΗΣ 20:00 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.  
ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ.
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ ΚΩΝ.
4 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 20:00 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘ.  
ΣΙΒΕΝΑ ΚΩΝ. ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ.
5 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΣΚ ΠΑΝΑΣ ΤΡ 20-0
ΕΦΗΒΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 15:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ.  
ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
6 ΑΣ Ο ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ – ΑΕΚ ΚΑΛ. Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΟΛΑΩΝ 18:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ.  
ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 03-12-2023
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΟ ΚΑΛ. 1980 – ΛΑΚΩΝΑΣ ΑΓΟΝΓ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 15:00 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Ι. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.  
ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝ.
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
2 ΣΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 17:30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓ/ΛΟΥ Π.  
ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΠΑΝ.
ΝΑΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡ. ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
3 ΓΣ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 17:00 ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΜΑΛΑΜΑ ΣΤΑΥΡ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ.
ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.
ΒΑΓΓΑΛΗΣ ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
ΡΩΤΑΣ ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
4 ΑΠΣ ΕΡΑΝΗ ΦΙΛ. – ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΓΑΡΓ/ΝΩΝ 20:00 ΧΕΙΛΑΣ ΔΙΟΝ. ΖΕΡΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓ.  
ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤ ΤΣΕΚΑΣ ΕΥΣΤ.
5 ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000 – ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00 ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ Ι.  
ΜΠΑΚΕΤΕΑ ΜΑΡ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.
6 ΑΕΜ ΠΟΛΥΒΙΟΣ – ΑΠΟΕΛ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 17:00 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ Κ.  
ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ Κ.
ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ Χ.
7 ΚΟΜ ΠΕΛΑΣΓΟΣ – ΝΟ ΠΥΛΟΥ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΜΕΓ/ΛΗΣ 19:30 ΜΠΑΚΕΤΕΑΣ ΚΩΝ. ΔΙΑΜΑΝΤ/ΛΟΥ ΒΑΣ.  
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝ.
ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΑΓΓΕΛ.
8 ΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΑΘΛ. – ΣΚ ΣΠΑΡΤΗ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 17:30 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ.  
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
9 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΚΑΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΔΓ ΣΠΑΡΤΗΣ 20:00 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΚΩΣΤΙΑΝΗ ΕΛ.  
ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΣΟΦΟΥ ΕΥΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 04-12-2023
Α/Α ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ
1 ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΔΓ ΤΕΝΤΑ 19:00 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚ/ΛΟΣ Π. ΡΑΠΤΗΣ ΑΡΓ.  
ΤΣΕΤΣΕΝΕΚΟΣ ΜΑΡ.
ΡΙΖΟΣ ΠΕΤΡ. ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ Κ.
2 ΣΚ ΠΑΝΑΣ ΤΡΙΠ. – ΣΕΦΑ ΑΡΚΑΔΙΚ ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΔ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 20:00 ΔΟΥΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛ.  
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝ. ΠΑΠΑΧ/ΜΠΟΥΣ Ι.