![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2024/05/Still0515_00004-e1715775952204-950x533.jpg)
15 χρόνια λειτουργίας συμπληρώνει φέτος η Costa Navarino, μια οραματική επένδυση που συνεχίζει και σήμερα να εξελίσσεται με δυναμικό τρόπο, η οποία μάλιστα άλλαξε την πορεία της Μεσσηνίας.
Η περιοχή έγινε προορισμός και αυτό αναγνωρίζεται μαζί με την πολύ μεγάλη προσφορά της ΤΕΜΕΣ στην προστιθέμενη αξία της περιοχής. Η πρώτη εκδήλωση έγινε χθες στην Πύλο με μια μεγάλη γιορτή στην κεντρική πλατεία, με τον σπουδαίο Έλληνα καλλιτέχνη τον Αντώνη Ρέμο και με ξεχωριστά να είναι τα μηνύματα.