Παρασκευή
28
Ιανουάριος
TOP

Μεσσηνιακό ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (20/11)

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ. 0-3
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 20/11/21 00:00
Α1 Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. 0-3
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. 1-3
5. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 20/11/21 18:00 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 20/11/21 00:00
7. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ “ΙΩΑΝ ΚΑΡΤ Σάββατο 20/11/21 11:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΛΗ Χ. 1-5
8. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π. 0-1
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 20/11/21 00:00
10. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 20/11/21 00:00
11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Σάββατο 20/11/21 00:00
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ. 2-0
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β. 3-0
14. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. Αναβλήθηκε
15. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 20/11/21 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. Αναβλήθηκε
ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Τετάρτη 17/11/21 14:30 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. 3-0