![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2023/08/makarhs-1-scaled-e1693507195298-665x533.jpg)
Η δήλωση του Κωνσταντίνου Μάκαρη για την κατάθεση του ψηφοδελτίου του συνδυασμού “Νέα Εποχή”
“Ολοκληρώθηκε σήμερα η κατάθεση της πληθώρας υποψηφίων μας, στην σχετική Ηλεκτρονική Πύλη του Υπουργείου Εσωτερικών , του συνδυασμού μας ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ, που διεκδικεί τη νέα Δημοτική Αρχή στον Δήμο Ναυπλιέων. Ελπίζουμε σε ένα έντιμο – μαχητικό προεκλογικό αγώνα όπως άλλωστε ήδη κάνουμε, να ευχηθούμε σε όλους καλή επιτυχία ελπίζοντας να προκύψει το καλύτερα δυνατό αποτέλεσμα προς όφελος των συνδημοτών.”