![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2023/02/IMG_1232-950x533.jpg)
Δελτίο Τύπου
Η Ν.Ε ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής Μεσσηνίας σας προσκαλεί σε πολιτική εκδήλωση & παρουσίαση του ψηφοδελτίου που διοργανώνει η Τοπική Οργάνωση Δήμου Τριφυλίας την Τετάρτη 15 Φεβρουαρίου και ώρα 07:30μ.μ. στο πρώην Δημαρχείο Φιλιατρών
Ομιλητές:
Νικολακόπουλος Γιάννης – Γραμματέας Νομαρχιακής ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής Μεσσηνίας
Πάζιος Γιάννης – Τομεάρχης Ψηφιακής Πολιτικής και Μέλος ΚΠΕ ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής