Δευτέρα
29
Νοέμβριος
TOP

Οι αναμετρήσεις σε Α και Α1 κατηγορία και οι διαιτητές που θα τις διευθύνουν

Γεμάτο το αγωνιστικό μενού του Σαββατοκύριακου με τις αναμετρήσεις των πρωταθλημάτων Α και Α1 κατηγορίας.

Παράλληλα ο σύνδεσμος διαιτητών όρισε τους ρέφερι που θα διαιτητεύσουν στα παιχνίδια του διημέρου. Αναλυτικά:

 

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)

Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 16/10/21 15:30 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 16/10/21 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 17/10/21 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
4. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 17/10/21 15:30 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΠΥΛΟΥ Σάββατο 16/10/21 00:00
6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
7. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 17/10/21 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
8. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 17/10/21 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
Α1 Κατηγορία
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 16/10/21 15:30 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε.
10. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 16/10/21 18:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
11. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Κυριακή 17/10/21 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
12. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 17/10/21 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
13. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 17/10/21 15:30 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.
14. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 15:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
1η αγωνιστική
15. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Τετάρτη 20/10/21 15:30