![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2023/03/332027374_145730811703198_472895690183174148_n-950x533.jpg)
Εκμετταλευόμενη την αγωνιστική απραξία των ημερών καθώς το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει από το Σαββατοκύριακο 11-12 Μαρτίου από την 14η αγωνιστική, όπου δηλαδή σταμάτησε, η ΠΑΕ Καλαμάτα προγραμμάτισε φιλικό για την αυριανή ημέρα.
Αντίπαλος ο Ολυμπιακός Β΄, τον οποίο υποδέχεται στο δημοτικό στάδιο όπου προσμένει στον κόσμο της να βρεθεί στις κερκίδες.
“Η ΠΑΕ Καλαμάτα ανακοινώνει τη διεξαγωγή φιλικού αγώνα με τον Ολυμπιακό Β’, ο οποίος θα γίνει αύριο Σάββατο (4/3/2023) στο Δημοτικό Στάδιο Παραλίας με ώρα έναρξης 15.30. Γενική είσοδος 5 ευρώ.”