Σάββατο
29
Ιανουάριος
TOP

Ποδόσφαιρο – Μεσσηνία: Τα αποτελέσματα των σημερινών αγώνων

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 2-2
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 04/12/21 00:00 0-3
3. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. 3-3
Α1 Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ. 0-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 04/12/21 00:00 0-3 α.α.
6. Π.Α.Ο.Κ. – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π. 2-0
7. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 04/12/21 18:00 ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 04/12/21 00:00 0-3 α.α. 
9. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/12/21 00:00
10. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 04/12/21 15:00 Αναβλήθηκε
11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β. 5-3
12. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 29/11/21 18:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 2-5
6η αγωνιστική
14. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. 5-0
15. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 04/12/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-3
16. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 04/12/21 18:00 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.