Σάββατο
22
Ιανουάριος
TOP

Ποδόσφαιρο: Τα σημερινά αποτελέσματα των αγώνων Α’, Α1, Β’ τοπικής

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. 4-1
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ. 3-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 06/11/21 00:00 3-0 α.α.
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. 2-1
5. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ. 0-2
Α1 Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-2
7. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 06/11/21 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Τετάρτη 03/11/21 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β. 3-5
2η αγωνιστική
9. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 06/11/21 00:00 0-3 α.α.
10. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 06/11/21 00:00
12. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 06/11/21 00:00 3-0 α.α.
13. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 06/11/21 00:00 3-0 α.α.
1η αγωνιστική
14. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν. 5-1
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-2
16. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΚΑΒΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 0-3
17. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 06/11/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ. 3-1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
(2η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Τετάρτη 03/11/21 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΡΑΠΗΣ Ε. 2-2 (πεν: 3-5)