Σάββατο
22
Ιανουάριος
TOP

Σ.Δ.Π.Μ.: Ορίστηκαν οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου

Οι αγώνες και οι διαιτητές των αναμετρήσεων σε Α΄ και Α1 Κατηγορία, καθώς και των αγώνων της πρεμιέρας της Β΄ Τοπικής κατηγορίας ποδοσφαίρου.
Αναλυτικά:
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
2. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
3. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
4. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 23/10/21 15:30 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
6. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΧΩΡΑΣ Κυριακή 24/10/21 00:00
7. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
8. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
Α1 Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 23/10/21 15:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
10. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 23/10/21 15:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
11. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 23/10/21 15:30 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
12. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 23/10/21 15:30 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.
13. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
14. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 24/10/21 18:30 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 00:00
16. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 24/10/21 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
17. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 24/10/21 11:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
18. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 24/10/21 12:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
19. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ “ΙΩΑΝ ΚΑΡΤ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 23/10/21 00:00
21. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Σάββατο 23/10/21 00:00
22. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 23/10/21 00:00
23. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 23/10/21 15:30 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 23/10/21 15:30 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.
25. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 23/10/21 15:30 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
26. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
27. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 24/10/21 15:30 ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΚΑΒΑΣ Α.