![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2023/11/Still1103_00000-950x533.jpg)
Με καλό ρυθμό προχωρούν οι εργασίες για την αλλαγή του παρκέ στο κλειστό γήπεδο των Γαργαλιάνων, όπου σε περίπου μια εβδομάδα αναμένεται να επιστρέψει η ομάδα μπάσκετ της περιοχής και μόνη εκπρόσωπος του μεσσηνιακού μπάσκετ στην Γ ΄ Εθνική.
Ο προπονητής του Γυμναστικού Συλλόγου Γαργαλιάνων μιλώντας στην κάμερα του best αναφέρθηκε τόσο στο γηπεδικό κομμάτι όσο και στα δυο πρώτα αποτελέσματα στο πρωτάθλημα, εκφράζοντας την αισιοδοξία του για τη συνέχεια.