![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2022/04/Still0422_00001-950x533.jpg)
Διαφορετικό και πιο… κανονικό το φετινό Πάσχα, με την πανδημία ωστόσο να παραμένει στην εξίσωση. Σε αυτήν ήρθε να προστεθεί και η ακρίβεια με την κατάσταση να περιέχει στοιχεία προβληματισμού και αγωνίας. Για την κατανάλωση ήταν μια εβδομάδα… παθών, με το κρίσιμο θέμα να έγκειται στο τι μας επιφυλάσσει η συνέχεια. Πάντως, αν και με αυτές τις δυσκολίες πολλοί πολίτες επέλεξαν να εκδράμουν, με κύριο προορισμό να είναι η Πελοπόννησος. Χαρακτηριστικές και οι εικόνες σήμερα στην Καλαμάτα.