Πέμπτη
9
Φεβρουάριος
TOP

Το ποδοσφαιρικό μενού του Σαββατοκύριακου

Με το ενδιαφέρον στραμμένο στα play off της Τοπικής και στις μάχες που δίδονται σε Μικρομάνη και Κάμπο, συνεχίζονται και αυτό το σαββατοκύριακο οι ποδοσφαιρικές μάχες στη Μεσσηνία.
Play Off 2021-22
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ Σάββατο 16/04/22 16:30
2. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 16/04/22 16:30
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/04/22 00:00
4. Π.Α.Ο.Κ. – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 17/04/22 11:00
5. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 17/04/22 16:30
6. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ “ΙΩΑΝ ΚΑΡΤ Κυριακή 17/04/22 16:30
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 17/04/22 16:30
8. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 17/04/22 16:30
19η αγωνιστική
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Τετάρτη 20/04/22 15:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ Κυριακή 17/04/22 00:00
11. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 17/04/22 00:00
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ “ΚΑΠΕΤΑΝ ΒΑΣΙΛΗΣ Κυριακή 17/04/22 16:30
13. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 17/04/22 16:30
14. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 17/04/22 16:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 17/04/22 00:00
16. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 17/04/22 16:30
17. Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 17/04/22 16:30
18. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 17/04/22 16:30
19. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΥΛΟΥ Κυριακή 17/04/22 16:30
Κ15 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 16/04/22 00:00
21. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 16/04/22 12:00
22. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Τετάρτη 20/04/22 10:00
Κ15 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 16/04/22 00:00
24. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 16/04/22 10:00
25. ΑΠΣ ΑΡΙΣ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 17/04/22 10:00