Κυριακή
21
Ιούλιος
TOP

Τοπικό ποδόσφαιρο: Ο Τσουλάκος σφυρίζει Μεθώνη – Πανθουριακό- Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ ανακοίνωσε τους διαιτητές των αναμετρήσεων του Σαββατοκύριακου στη Μεσσηνία.

Αναλυτικά:

Α Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 21/01/23 00:00
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 21/01/23 15:00
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.
4. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
5. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
6. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
7. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 22/01/23 15:00
8. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
9. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
A1 Kατηγορία
(11η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.
12η αγωνιστική
11. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΜΠΕΛΛΟΥ Ε.
13η αγωνιστική
12. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
13. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
12η αγωνιστική
14. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 22/01/23 00:00
15. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 22/01/23 00:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
16. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
17. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
18. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.
20. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 21/01/23 15:00 ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.
21. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 22/01/23 15:00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.
22. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Κυριακή 22/01/23 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.
8η αγωνιστική
23. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Τετάρτη 25/01/23 15:00
1ος Όμιλος K13
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 21/01/23 00:00 Αναβλήθηκε
25. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 21/01/23 10:00 ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ.
26. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 22/01/23 10:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.
2ος Όμιλος Κ13
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
27. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 21/01/23 10:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.
28. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 21/01/23 12:00 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
29. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 22/01/23 12:00 ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.