Πέμπτη
18
Απρίλιος
TOP

Τοπικό ποδόσφαιρο: Όλα τα βλέμματα στραμμένα στους Γαργαλιάνους -Εντός ο Πάμισος, εκτός η Θουρία

Στο τοπικό ποδόσφαιρο που συνεχίζεται και στη Μεσσηνία με αμείωτο ενδιαφέρον, όλα τα βλέμματα είναι στραμμένα αυτό το Σαββατοκύριακο στο ντέρμπι που θα γίνει στους Γαργαλιάνους όπου το  Πυργάκι διασταυρώνει τα ξίφη του με τη Μάνη.

Αποστολές εντός έδρας για Πάμισο και εκτός για Θουρία.

Οι αγώνες και οι διαιτητές του διημέρου:

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 03/03/24 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.
2. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 03/03/24 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
3. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 03/03/24 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
4. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 03/03/24 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.
5. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 03/03/24 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
6. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 03/03/24 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
7. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 03/03/24 18:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
Κ12 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. PAO SOCCER SCHOOL ΟΜΟΝΟΙΑ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 03/03/24 09:00 ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε.
9. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ 1 – ΤΙΤΑΝΕΣ 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 03/03/24 11:00 ΣΑΡΙΔΗΣ Δ.
Κ12 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ (ΔΟΞΑ) ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 03/03/24 10:00 ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε.
11. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ 2 – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 03/03/24 12:00 ΚΟΤΣΗΣ Ι.
12. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Κυριακή 03/03/24 13:00 ΚΟΤΣΗΣ Ι.
Β Κατηγορία
(21η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 03/03/24 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ Τ.
14. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΠΛΑΤΥ Κυριακή 03/03/24 15:00 ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΟΤΣΗΣ Ι.
15. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Κυριακή 03/03/24 15:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Χ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.
16. Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 03/03/24 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΤΖΙΟΣ Ε.
1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(19η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 03/03/24 15:00 ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΑΡΙΔΗΣ Δ.
2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 03/03/24 11:00 ΦΛΕΣΣΑΣ Α., ΤΖΑΝΝΗΣ Μ., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.
26η αγωνιστική
19. ΤΙΤΑΝΕΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 03/03/24 11:00 ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ Χ., ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ Μ.