Τετάρτη
24
Απρίλιος
TOP

4 συνδυασμοί και 773 υποψήφιοι στη «μάχη» του δήμου Καλαμάτας (λίστα)

Το πρώτο κρίσιμο βήμα για τις αυτοδιοικητικές εκλογές έγινε με την συμπλήρωση των συνδυασμών. Το χρονικό ορόσημο ήταν χθες τα μεσάνυχτα όπου και ολοκληρώθηκε η κατάθεση των υποψηφίων στην ηλεκτρονική πύλη και πλέον το βλέμμα είναι στραμμένο στην τελική ευθεία για την αναμέτρηση του Οκτωβρίου. Η “μάχη” εξελίσσεται σε όλα τα επίπεδα. Στον Δήμο Καλαμάτας 4 είναι οι συνδυασμοί που διεκδικούν την επόμενη μέρα και τη δημοτική αρχή. Συνολικά 773 οι υποψήφιοι σύμβουλοι.

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

Ο συνδυασμός περιλαμβάνει 89 υποψηφίους Δημοτικούς Συμβούλους, 156 υποψηφίους Συμβούλους Δημοτικών Κοινοτήτων και 30 υποψηφίους Προέδρους Δημοτικών Κοινοτήτων. Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού διαθέτει υποψηφίους και στις 34 Εκλογικές Περιφέρειες του Δήμου Καλαμάτας. Το 42% των υποψηφίων του ψηφοδελτίου είναι γυναίκες και 58% των υποψηφίων άνδρες. Ο μέσος όρος ηλικίας των υποψηφίων που απαρτίζουν τον συνδυασμό μας είναι τα 44 έτη και εκπροσωπούν 79 επαγγελματικούς και επιστημονικούς  χώρους. Αξίζει δε να σημειωθεί ότι θέτουν υποψηφιότητα για πρώτη φορά 135 συμπολίτες μας και στην ηλικία 18-48 ανήκουν οι 178 υποψήφιοι του συνδυασμού.

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Δήμου Καλαμάτας

Αγγελή Μαρία του Χρήστου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Αγγελής Αναστάσιος (Τάσος) του Ιωάννη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Αγγελοπούλου Στεφανίδου Κυριακή του Ισαάκ (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Αδαμόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Αθανασόπουλος Κωνσταντίνος του Αλεξάνδρου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Αλεξέας Ηλίας του Παναγιώτη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Αναζίκος Ιωάννης του Δημητρίου (Δ.Ε. Θουρίας)

Αναζίκου Χρυσούλα (Χρύσα) του Μιχαήλ (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Αναστασόπουλος Δημήτριος (Τζίμης) του Γεωργίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Αναστασόπουλος Κωνσταντίνος (Ντίνος Σινιόρος) του Ιωάννη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Αντωνόπουλος Δημήτριος του Παντελή (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Αφάλης Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Ανδρέα (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Βασιλόπουλος Παναγιώτης (Τάκης) του Δημητρίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Βεργινάδης Αναστάσιος (Τάσος) του Πολυζώη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Βεργόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Γεωργακίλα Φέστα Χριστίνα του Ευσταθίου (Δ.Ε. Άριος)

Γεωργανά Ευσταθία (Έφη) του Κωνσταντίνου  (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Γιαννακοπούλου Κατίνα (Καίτη) του Δημητρίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Γιαννούλη Πιτσιλή Σταυρούλα του Ιωάννη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Γκλεγκλέ Ελένη του Σωτηρίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Δημοπούλου Αθανασία (Νάνσυ) του Γεωργίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Δούβας Ιωάννης του Χρήστου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Δράκου Χρυσού  Λαμπρινή (Νίνα) του Κωνσταντίνου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Δρίτσας Ιωάννης του Γεωργίου  (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Δρούγας Παντελής του Γεωργίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Εξηνταβελώνη Χριστοφόρου Λυδία του Παναγιώτη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Ζαφειρόπουλος Ιωάννης του Αντωνίου  (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Ηλιόπουλος- Αναστάσιος (Τάσος) του Νικολάου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Θεοδωρόπουλος Βασίλειος του Σωτηρίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Καλαμουδάκου Αλεξάνδρα (Σάντυ) του Δρακούλη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Καραγιάννης Ανδρέας του Νικολάου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Κάργα Μπαρούνη Ευγενία (Νία) του Βασιλείου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Καρνούσκου Ιωάννα Αικατερίνη του Σπυρίδωνα (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Κάτσος Αθανάσιος του Παναγιώτη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Κατσούλη Πελαγία του Νικολάου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Κλάδης Παύλος του Διονυσίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Κολόκα Κωνσταντίνα του Δημητρίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Κουμάντου Παναγιώτα (Πιπίνα) του Παναγή (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Κουτίβας Ηλίας του Βασιλείου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Κουτραφούρης Βασίλειος του Παναγιώτη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Κριτσωτάκης Σωτήριος του Πέτρου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Λαζαρίδης Γεώργιος του Λαζάρου   (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Λαμπροπούλου Αποστολοπούλου Αικατερίνη του Κωνσταντίνου  (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Λιάππας Λεωνίδας του Δημητρίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Λυγίζος Βασίλειος του Ιωάννη (Δ.Ε. Θουρίας)

Μάκιος Αθανάσιος (Νάσος) του Στεφάνου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Μακρής Ευστάθιος (Στάθης) του Γεωργίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Μαρινάκης Σαράντος του Χαράλαμπου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Μαστραγγελόπουλος Δημήτριος του Βασιλείου  (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Μητσέας Στυλιανός (Στέλιος) του Ιωάννη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Μιχαλόπουλος Κωνσταντίνος (Τέσσερος) του Δημητρίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Μουτεβελή Σμυρλή Γεωργία του Βασιλείου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Μπάκας Ιωάννης του Γεωργίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Μπαρούνη Κατσαμπάνη Μαρία του Παναγιώτη (Δ.Ε. Αρφαρών)

Μπαρούνης Νικόλαος του Γεωργίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Μπασακίδης Νικόλαος του Βασιλείου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Μπελογιάννη Αναστασία (Νατάσα) του Νικολάου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Μπλέκου Γιούλη Θεανώ του Στυλιανού (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Μωραγιάννης Χρήστος του Πέτρου (Δ.Ε. Αρφαρών)

Νινιός Παναγιώτης (Τάκης) του Δημοσθένη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Νταραχάνη Δήμητρα του Δημητρίου (Δ.Ε. Αρφαρών)

Ξανθάκη Αθηνά του Γεωργίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Παναγόπουλος Δημήτριος του Θεοδώρου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Παπαδάκης Κωνσταντίνος του Θεοφάνη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Παπαδημητρίου Ανδρέας του Χαράλαμπου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Παπαευσταθίου Βασίλειος του Γεωργίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Περρωτής Ιάκωβος του Κωνσταντίνου (Δ.Ε. Άριος)

Ράλλη Μαρία του Κωνσταντίνου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Σάμιτας Παναγιώτης του Γεωργίου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Σαραντοπούλου Καλατζή Ευθυμία (Έφη) του Νικολάου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Σγουράκη Βασιλική (Βίκυ) του Παναγιώτη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Σκοπετέας Αναστάσιος του Ευαγγέλου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Σκούρας Παναγιώτης του Κωνσταντίνου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Σπαράγγης Ευάγγελος του Κωνσταντίνου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Σταθουλοπούλου Ελένη του Σταματίου (Δ.Ε. Άριος)

Στούπας Σταύρος του Παναγιώτη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Στυλιανόπουλος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Τζαβάρας Παναγιώτης του Ευαγγέλου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Τσώλης Πέτρος του Ηλία (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Φάβας Γεώργιος του Παναγιώτη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Φαββατάς Γεώργιος του Ηλία (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Φατούρος  Ιωάννης του Δημητρίου (Δ.Ε. Θουρίας)

Φερέτου Αγγελική (Κέλλυ) του Θεοδώρου  (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Φοίφα Τασία (Τασούλα) του Ιωάννη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Φωτεινάκης Βασίλειος του Χρήστου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Χαϊδεμένου Ζαχαροπούλου Σοφία του Γαβριήλ (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Χαλούλος Εμμανουήλ του Νικολάου (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Χασανέας Πάνος του Ηλία (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Χουλιάρας Γεώργιος του Ιωάννη (Δ.Ε. Καλαμάτας)

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικών Κοινοτήτων

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΘΑΙΑΣ

Γαρίδη Θάλεια του Νικολάου

Δικαίος Θεόδωρος του Δημητρίου

Δουρδουνάς- Κωνσταντίνος του Αθανασίου

Κολλίγρης Βαλεντίνος του Δημητρίου

Λεονταρίτη Ειρήνη του Θεοδώρου

Μιχαλοπούλου Αθανασία του Γεωργίου

Παπανικολόπουλος Κλεομένης του Σταμάτη

Σπυρόπουλος Ευάγγελος  του Παναγιώτη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΦΕΙΑΣ

Γεωργούσης Θεόδωρος του Βασιλείου

Δωδέκατος Ιωάννης του Γεωργίου

Λυγίζου Ζωή Άννα του Βασιλείου

Μαλαπάνης Νικόλαος του Παναγιώτη

Σακκάς Γεώργιος του Παναγιώτη

Σαραντάκου Ελένη του Δημητρίου

Τασιοπούλου Βασιλική του Γεωργίου

Τσιλίκα Πουλοπούλου Μαρία του Ηλία

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ

Αναγνωστόπουλος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Γκίζας Ιωάννης του Δημοσθένη

Κόκκαλη Πηνελόπη του Δημητρίου

Κρίκα Νίκη του Αθανασίου

Λεβεντόπουλος Ανδρέας του Αναστασίου

Πολυχρονοπούλου Άννα του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΚΑΛΑΜΟΥ

Κολοκάθη Θεοδώρα του Παναγιώτη

Μπαϊρακτάρη Χαρίκλεια του Γεωργίου

Συνάνης Αναστάσιος του Ιωάννη

Τρικαλιώτης Δημήτριος του Γεωργίου

Τσιγάρου Κωνσταντίνα του Μιχαήλ

Φράγκου Σταυρούλα του Γεωργίου

Χριστόπουλος Αθανάσιος του Βασιλείου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΙΟΣ

Αθανασόπουλος Νικόλαος του Παναγιώτη

Αλεξανδρή Σκουράκη Κωνσταντίνα του Δημητρίου

Κωστόπουλος Γρηγόριος του Θεοδώρου

Μαρκόπουλος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Μπρούμα Παναγιώτα του Νικολάου

Στρατικόπουλος Φίλιππος του Παναγιώτη

Φράγκος Βασίλειος του Παναγιώτη

Χριστοπούλου Γαβρά Μαρία του Αλεξάνδρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ

Αντωνοπούλου Κωνσταντίνα του Ιωάννη

Λίβας Δημήτριος του Γεωργίου

Μπαϊρακτάρη Χρυσούλα του Γεωργίου

Παπαδόπουλος Ιωάννης του Βασιλείου

Παυλάκου Σακκά Μαρία του Ιωάννη

Πουλημένος Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Χριστοπούλου Έλλη του Αθανασίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΦΑΡΩΝ

Λαγανά Πετροπούλου Κασιανή του Αγησιλάου

Ματθαίος Αριστοτέλης του Κωνσταντίνου

Μπαρούνη Φωτεινή του Ιωάννη

Μωραγιάννης Σπυρίδων του Δημητρίου

Παπαδόπουλος Ηλίας του Γεωργίου

Σακκάς Δημήτριος του Κωνσταντίνου

Τόλια Καπόγλη Αργυρώ του Σταματίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ

Γυφτέας Ηλίας του Δημητρίου

Ζαγαρέλος Ηλίας του Διονυσίου

Κουτουμά Κασσιανή του Παναγιώτη

Νικολοπούλου Παναγιώτα του Κωνσταντίνου

Σακκάς Βασίλειος του Ιωάννη

Σπηλιώτης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Τομαρά Γιαμαρέλου Παναγιώτα του Ιωάννη

Τσιχριτζής Σταύρος του Ιωάννη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΓΑΣ

Κότση Άρτεμις του Ευσταθίου

Κότσης Παναγιώτης του Ιωάννη

Λεβαντή Ελένη του Παναγιώτη

Μέμμου Παναγιώτα του Γεωργίου

Μέντζα Σπυριδούλα του Γεωργίου

Πανταζής Ευάγγελος του Ιωάννη

Πανταζής Παναγιώτης του Ανδρέα

Σπηλιοπούλου Βασιλική του Θεοδώρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

Ανδριόπουλος Μιχαήλ του Γρηγορίου

Καστριτσέα Αικατερίνη του Γεωργίου

Μάλαμα Παναγιώτα του Στυλιανού

Μάλαμας Ευάγγελος του Γεωργίου

Μάλαμας Στυλιανός του Ιωάννη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΟΥΡΙΑΣ

Κουδούνης Χρήστος του Δημητρίου

Λίβας Νικήτας του Παναγιώτη

Μυλωνά Βασιλική του Παναγιώτη

Παπακωνσταντίνου Αφροδίτη του Χαράλαμπου

Σιέττα Σταματίου Κωνσταντίνα του Ηλία

Σπυροπούλου Γεωργία του Σταύρου

Τσαγκλής Παναγιώτης του Νικολάου

Χριστόπουλος Χρήστος του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Αγγελάκης Παναγιώτης του Χρήστου

Αθανασοπούλου Ανδριάννα του Πέτρου

Αθανασοπούλου Γεωργία Αγγελική  του Παναγιώτη

Αθανασοπούλου Νίκη του Ιωάννη Δημητρίου

Αλεξόπουλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου

Αλοίμονος Βασίλειος του Ιωάννη

Αποστολόπουλος Σπύρος του Αναστασίου

Αργυροπούλου Δημητρακοπούλου Καλλιόπη (Πέπη) του Θεοδώρου

Βαμβακά Δέσποινα του Νικολάου

Βασιλοπούλου Παναγιώτα (Γιώτα) του Ιωάννη

Βόλου Αικατερίνη του Λεωνίδα

Γαλανάκης Δημήτριος του Πελοπίδα

Γαλανόπουλος Δημήτριος Χρήστος του Ιωάννη

Γιάχου Γιαννακοπούλου Ζαχαρούλα (Ρούλα) του Κωνσταντίνου

Γκαρμίρης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Καραμούζης Νικήτας του Ευαγγέλου

Καραμπάτσος Γεώργιος του Θεοδώρου

Κατσαράκης Πέτρος του Κυριάκου

Λαγωνικάκου Μαρία του Φιλίππου

Λαμπροπούλου Γεωργία του Μιχαήλ

Λύρας Παναγιώτης του Ιωάννη

Μανδηλάρη Μαρία Άννα του Θεοδώρου

Μητρόπουλος Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Μουζάκης Ιωάννης του Πολυζώη

Μπάκας Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Μπάμπαλη Αικατερίνη του Θεοδώρου

Μπαρούνης Ανάργυρος του Γεωργίου

Μποντιώτη Μαρία του Γεωργίου

Παπαδόπουλος Στυλιανός του Νικολάου

Ράμα Λεφρίντα (Φρειδερίκη) του Φερντινάντ

Σγουράκη Ελένη του Δημητρίου

Σπανούδη Βασιλική του Κωνσταντίνου

Σπύρης Γεώργιος του Νικολάου

Σραπιάν Έλεν του Εδουάρδου

Τσώλης Ηλίας του Νικολάου

Χαχής Ευάγγελος του Παναγιώτη

Χουσέας Σταύρος του Γεωργίου

Χριστοπούλου Ευσταθία (Έφη) του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΙΙΚΩΝ

Αργυρόπουλος Αναστάσιος του Στεφάνου

Βουράκη Δήμητρα του Αποστόλου

Δημητρακοπούλου Μαρία του Σπυρίδωνα

Λιανού Μαρία του Ιωάννη

Μαυριτσάκη Μαρία του Διονυσίου

Τσαούσης Αθανάσιος του Παναγιώτη

Τσαούσης Ιωάννης του Δημητρίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΑΣ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ

Αγγελέας Σαράντος του Σταύρου

Καναλουπίτης Αθανάσιος του Παναγιώτη

Κουκούτση Σταυρούλα του Ευθυμίου

Κωστέα Αγάπη του Νικολάου

Λιακέας Στυλιανός του Νικολάου

Παπασταθόπουλος Γεώργιος του Αθανασίου

Χρονοπούλου Ζούζουλα        Μαρία του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ

Ζέππου Ιωάννα του Μιχαήλ

Καρδάση Μαρία του Νικολάου

Κινοπούλου Σταυρούλα του Ευαγγέλου

Κοτσιλιέρης Μιχαήλ του Ιωάννη

Πολυδούρη Μαργαρίτα του Αριστείδη

Πραστέλλας Σάββας του Παναγιώτη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΔΗΜΑΤΟΣ

Γκέρος Γεώργιος του Παναγιώτη

Ζιοβίρη Γεωργία του Διονυσίου

Κάργας Γεώργιος του Ιωάννη

Μαρούλης Κωνσταντίνος του Σταύρου

Τσιγαρίδη Καρούτα Αφροδίτη του Γεωργίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΕΟΣ

Αγγελοπούλου Αθανασία του Φωτίου

Λαμπίρης Ανάργυρος του Παναγιώτη

Παπαευσταθίου Νίκα Μαρία (Μαίρη) του Νικολάου

Ταχταμπάς Μιχαήλ του Ευθυμίου

Τζαβάρας Γεώργιος του Ευαγγέλου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ

Γιακουμής Γεώργιος του Αριστομένη

Γιακουμής Φώτιος του Ευσταθίου

Δικαίος Παναγιώτης του Αντωνίου

Ζέππου Λεβαντή Νικολέτα του Μιχαήλ

Μούστος Κωνσταντίνος του Χρήστου

Περρωτής Παναγιώτης του Χρήστου

Πίτσικα Αφροδίτη του Σταύρου

Χαλούλος Παναγιώτης του Σωτηρίου

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικών Κοινοτήτων

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΦΛΩΡΟΥ

Χρονόπουλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΛΟΥ

Βλαχάκη Ηλιάνα του Ιωάννη

Δημόπουλος Ευστάθιος του Ηρακλή

Τσιχρητζής Θεόδωρος του Αθανασίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

Καζάκος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Ροβολής Αναστάσιος του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΛΩΝΙΩΝ

Μακρόπουλος Ηλίας του Δημητρίου

Χριστόπουλος Βασίλειος του Ιωάννη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΜΟΥ

Παπακωνσταντίνου Μάριος Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Σταθόπουλος Ιωάννης του Θεοδώρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΥ

Μπουρολιάς Γεώργιος του Δημητρίου

Μυλωνάς Νικόλαος του Παναγιώτη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΣ

Διονυσόπουλος Παναγιώτης του Διονυσίου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΠΟΥΛΙΑΣ

Κατσιμαγκλή Αικατερίνη του Ηλία

Κατσιμαγκλής Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Μυρίδου Παρθένα (Νόπη) του Μιχαήλ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΛΑΝΙΔΙΑΣ

Μπαρούνης Παναγιώτης του Ηλία

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΟΜΟΒΡΥΣΗΣ

Θλιμμένος Διονύσιος του Δημητρίου

Καμαρινοπούλου Ευσταθία του Βασιλείου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΒΕΛΙΟΥ

Ίσσαρης Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Μαραβάς Δημήτριος του Κωνσταντίνου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΔΑ

Αντωνόπουλος Μιχαήλ του Παντελή

Βουτσή Νικολέττα του Πέτρου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΔΟΥΣΗΣ

Βαρελάς Αριστείδης του Σπυρίδωνα

Βεργινάδης Παναγιώτης του Πολυζώη

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΗΓΩΝ

Κακαρέας Αλέξανδρος του Νικολάου

Λάζαρος Ηλίας του Νικολάου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΙΑΝΗΣ

Μουτσιούλας Ιωάννης του Νικολάου

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΟΥ

Μπούρας Σωτήριος του Νικολάου

Μωραγιάννης Ιωάννης του Δημητρίου

ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΕΤΑ – ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ

Με τον συνδυασμό “Καλαμάτα Μετά” κατέρχεται σε αυτές τις αυτοδιοικητικές εκλογές διεκδικώντας τον δήμο Καλαμάτας ο Βασίλης Τζαμουράνης. Στο πλευρό του συνολικά 190 υποψήφιοι δημοτικοί Σύμβουλοι.

ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΕΤΑ

Υποψήφιος Δήμαρχος

Τζαμουράνης Βασίλειος του Νικολάου

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

  1. Αδαμοπούλου Θεανώ του Παναγιώτη
  2. Αθανασόπουλος Παναγιώτης-Ορέστης του Θεοφάνη
  3. Αθανασοπούλου Αικατερίνη του Δημητρίου
  4. Αλιφέρης Κωνσταντίνος του Αριστομένη
  5. Αντωνόπουλος Μιχαήλ του Δημητρίου
  6. Αργυράκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  7. Ασημακόπουλος Διονύσιος του Γεωργίου
  8. Βαρελάς Νικήτας του Κωνσταντίνου
  9. Βασιλάκη Γεωργία του Θεοδώρου
  10. Γαλιώτος Κωνσταντίνος του Βασιλείου
  11. Γεωργακαράκου Τσιλιβαράκη Χρυσούλα του Δημητρίου
  12. Γεωργοπούλου Τρισεύγενη (Βένια) του Δημητρίου
  13. Γεωργούντζου Μαρία Νίκη του Βασιλείου
  14. Γκούζος Νικόλαος του Φιλίππου
  15. Δεικτάκης Ιωάννης του Αθανασίου
  16. Δημέας Λεωνίδας του Φωτίου
  17. Δημητροπούλου Πολυτίμη (Πόλυ) του Νικολάου
  18. Δωδέκατος Βασίλειος του Αθανασίου
  19. Ζαφείρης Σαράντος του Ιωάννη
  20. Καμαρινόπουλος Κωνσταντίνος του Ηλία
  21. Καμουτσής Εμμανουήλ (Μανώλης) του Κυριάκου
  22. Κανάκης Βασίλειος του Θεοδώρου
  23. Καπετανάκη Μαργαρίτα του Φωτίου
  24. Καρδάσης Κωνσταντίνος του Θεοδώρου
  25. Καρρά Παναγιώτα του Βασιλείου
  26. Καψαμπέλης Νικόλαος του Δημητρίου
  27. Κοκκίνη Ευαγγελία του Παναγιώτη
  28. Κούβελα Κάτσαρη Ευγενία του Κωνσταντίνου
  29. Κουκούτσης Αθανάσιος του Σωτηρίου
  30. Κυριακόπουλος Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  31. Κυριακοπούλου Αθανασία (Νάνσυ) του Ανδρέα
  32. Λαλιώτη Ελένη του Σπυρίδωνος
  33. Λίτο Γκιέργκι του Γιάννη
  34. Θεοδωρακοπούλου Χαρίκλεια του Ιωάννη
  35. Μαλαβέτσης Πέτρος του Θεοδωρή
  36. Μαλαπάνη Μαρία του Παναγιώτη
  37. Μαμμέας Βασίλειος του Γεωργίου
  38. Μανθίδης Ευάγγελος του Νικολάου
  39. Μανωλέας Σωτήριος του Παναγιώτη
  40. Μητσέας Αθανάσιος του Γεωργίου
  41. Μιχαήλ Μιχαήλ του Γεωργίου
  42. Μουζάκης Γεώργιος του Πολυζώη
  43. Μούκας Σταύρος του Κωνσταντίνου
  44. Μπάκας Νικόλαος του Γεωργίου
  45. Μπαλής Παναγιώτης του Χαραλάμπους
  46. Μπελογιάννης Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
  47. Μπεχράκης Νικόλαος του Ιωάννη
  48. Μπεχράκης Σταμάτης του Πέτρου
  49. Νακόπουλος Αθανάσιος του Ιωάννη
  50. Νικολαράκης Παντελής του Νικολάου
  51. Παναγιωτόπουλος Φώτιος του Γεωργίου
  52. Παπαδάκης Ευάγγελος του Γεωργίου
  53. Παπαευγενίου Γεώργιος του Εμμανουήλ
  54. Παπαθεοδώρου Νικόλαος του Δημητρίου
  55. Πολυχρονόπουλος Αναστάσιος του Γεωργίου
  56. Πουλοπούλου Μαργαρίτα Μαρία του Γρηγορίου
  57. Ραβάνη Ιωάννα του Αναστασίου
  58. ΡούμποςΝικόλαος του Δημοσθένους
  59. Ρουσσάκη Σταυριανή (Ριανή) του Κωνσταντίνου
  60. Σμέρλας Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  61. Σωφρονάς Γεώργιος του Νικολάου
  62. Ταυλαρίου Αγγελική του Ιωάννη
  63. Τσαπόγας Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  64. Τσιβελεκίδη Μίλιτσα (Μίλη) του Σταύρου
  65. Τσιγαρίδης Αθανάσιος του Κωνσταντίνου
  66. Τσώνης Αντώνιος του Πέτρου
  67. Φαββατάς Δημήτριος του Γεωργίου
  68. Φλεβάρη Μουργή Παναγιώτα του Ευαγγέλου
  69. Φλώρος Ηλίας του Νικολάου
  70. Φλώρου Ιωάννα (Γιάννα) του Ρήγα
  71. Χανδρινός Σπυρίδων του Κωνσταντίνου
  72. Χριστόπουλος Ιωάννης του Αντωνίου
  73. Χριστόπουλος Ιωάννης (Γιάννης) του Αριστείδη
  74. Χριστοπούλου Ειρήνη του Ευσταθίου

Κοινότητα Καλαμάτας

  1. Αγάλος Διονύσιος του Νικολάου
  2. Αργυροπούλου Χανδρινού Χαρίκλεια (Χαρούλα) του Κωνσταντίνου
  3. Γεωργακίλα Ευσταθία του Δημητρίου
  4. Γκίζα Γεωργία Βασιλική (Γιοβάνα) του Νικολάου
  5. Γουρνά Μαρία του Κωνσταντίνου
  6. Γρηγοροπούλου Αικατερίνη του Παναγιώτη
  7. Γωργακίλας Κωνσταντίνος του Ευσταθίου
  8. Δεληγιάννη Αργυρώ Σοφία του Παναγιώτη
  9. Καίσαρης Βασίλειος του Μιχαήλ
  10. Κακαράκη Ελένη του Θεοδώρου
  11. Κόναρ Μπάρμπαρα Μαλγκορζάτα του Στάνισλαβ
  12. Κόντος Γεώργιος του Πέτρου
  13. Κουράκλη Χρυσομάλλη Μαρία του Σπυρίδωνος
  14. Κουτίβας Μιχαήλ του Σωτηρίου
  15. Κυριακόπουλος Χρήστος του Παναγιώτη
  16. Μαγκλάρα Ελένη του Δημητρίου
  17. Μακρή Παναγιώτα του Δημητρίου
  18. Μαρκοπούλου Σταυρούλα (Βούλα) του Ευαγγέλου
  19. Μητροπούλου Βενετία του Ηλία
  20. Μητσέας Δημήτριος του Σταύρου
  21. Μπουκέα Καλλιόπη (Κέλλυ) του Νικολάου
  22. Ρήγα Αγγελική Λάιλα του Πούλου
  23. Σταυριανόπουλος Θεόδωρος του Χαραλάμπους
  24. Τσαρπάλα Μάρθα του Παύλου
  25. Τσιγάρου Σταματίνα του Αθανασίου

Κοινότητα Βέργας

  1. Κόκκαλης Κωνσταντίνος του Νικολάου
  2. Κότσης Χρήστος του Βασιλείου
  3. Πανουσόπουλος Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος
  4. Πανταζή Αμαλία του Ευαγγέλου
  5. Σπυροπούλου Μάρθα του Δημητρίου

Κοινότητα Αγίου Φλώρου

  1. Γεωργακοπούλου Αγγελική του Γεωργίου

Κοινότητα Αγρίλου

  1. Κατσόγιαννη Μαρία τουΓεωργίου
  2. Κορομηλάς Ιωάννης του Ηλία
  3. Κορομηλάς Περικλής του Γεωργίου

Κοινότητα Αιθαίας

  1. Γκίζας Σταύρος του Κωνσταντίνου
  2. Κριζέα Παναγιώτα του Φωτίου
  3. Μαυρομμάτη Αργυρώ του Νικολάου

Κοινότητα Αλαγονίας

  1. Σκαφιδάς Παναγιώτης του Γεωργίου

Κοινότητα Αλωνιών

  1. Μακρόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου

Κοινότητα Άμμου

  1. Σταθόπουλος Αγησίλαος του Γεωργίου

Κοινότητα Άμφειας

  1. Πουλόπουλος Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
  2. Σπυρόπουλος Γεώργιος (Σταμάτης) του Ιωάννη
  3. Φαββατάς Νικήτας του Γεωργίου

Κοινότητα Ανεμόμυλου

  1. Κατσιρέα Ανθούλα Δέσποινα του Άγγελου

Κοινότητα Αντικάλαμου

  1. Βεργόπουλος Δημήτριος του Παναγιώτη
  2. Μανωλοπούλου Αθανασία του Παναγιώτη
  3. Χελά Παναγιώτα του Δημοσθένους

Κοινότητα Άριος

  1. Μπρούμας Αθανάσιος του Θεοδώρου
  2. Νάσιος Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  3. Τσιάλα Κούβελα Δήμητρα του Γεωργίου
  4. Φράγκος Ηλίας του Παναγιώτη
  5. Χρυσοβέργης Δημήτριος του Κωνσταντίνου

Κοινότητα Αριοχωρίου

  1. Καράμπελας Παντελεήμων του Αντωνίου
  2. Μανιάτης Γεώργιος του Αναργύρου
  3. Πετρουλάκη Κοΐνη Αυγουστίνα του Χαραλάμπους

Κοινότητα Αρτεμισίας

  1. Δικαίος Θεόδωρος του Γεωργίου

Κοινότητα Αρφαρών

  1. Βλαχάκη Παναγιώτα του Νικολάου
  2. Καλογεροπούλου Σπυριδούλα του Αθανασίου
  3. Κατσαμπάνης Γρηγόριος του Νικολάου
  4. Μπούρας Ιωάννης του Παναγιώτη
  5. Πολυχρόνη Παρασκευή του Παναγιώτη

Κοινότητα Ασπροπουλιάς

  1. Μπούρας Γεώργιος του Επαμεινώνδα

Κοινότητα Ασπροχώματος

  1. Γιαμαρέλου Αναστασία του Ιωάννη
  2. Λαγανάκος Ιωάννης του Νικολάου
  3. Μανούσος Πέτρος του Γεωργίου

Κοινότητα Βρομόβρυσης

  1. Βανικιώτης Σταμάτιος του Δημητρίου
  2. Παπαδολιόπουλος Σωτήριος του Ευσταθίου

Κοινότητα Ελαιοχωρίου

  1. Καπετανέας Σωτήριος του Σοφοκλέους
  2. Σκόκου Βασιλική του Σταύρου
  3. Στεφανή Παναγιώτα του Θεμιστοκλή

Κοινότητα Θουρίας

  1. Αγγελόπουλος Γεώργιος του Σωτηρίου
  2. Καρτσώλη Αγγελική του Κωνσταντίνου
  3. Μιχαλόπουλος Αργύριος του Μιχαήλ
  4. Μυλωνάς Αχιλλεύς του Παναγιώτη
  5. Νικολαΐδου Φωτεινή του Γεωργίου
  6. Πουλόπουλος Παρασκευάς του Γρηγορίου
  7. Ρούσσης Θεόδωρος του Νικολάου
  8. Ταταρούνη Άννα του Γεωργίου

Κοινότητα Καρβελίου

  1. Κοσμόπουλος Ανδρέας του Δημητρίου

Κοινότητα Λαδά

  1. Γκίζα Σοφία του Αντωνίου

Κοινότητα Λαιίκων

  1. Βρυώνης Αναστάσιος του Γεωργίου
  2. Ζαφείρης Ιωάννης του Σαράντου
  3. Ηλιόπουλος Αθανάσιος του Βασιλείου
  4. Λαγωνικάκου Ναυσικά του Ιωάννη
  5. Λιανού Μαριέλλα του Δημητρίου
  6. Παπαδόπουλος Παναγιώτης του Δημητρίου
  7. Τσαούση Ευσταθία του Κωνσταντίνου

Κοινότητα Μικράς Μαντίνειας

  1. Γιαννακέα Ελισάβετ (Μπέτυ) του Νικολάου
  2. Κόκκαλη Τερέζα του Κωνσταντίνου
  3. Κουνάδης Γεράσιμος του Γεωργίου
  4. Περρέας Δημήτριος του Γεωργίου

Κοινότητα Μικρομάνης

  1. Αναζίκος Χρήστος του Νικολάου
  2. Κοτσιλιέρη Αφροδίτη του Αριστοδήμου
  3. Μανδηλάρης Ευστάθιος του Παναγιώτη
  4. Σταματόπουλος Ιωάννης του Ευαγγέλου
  5. Φωτεινάκης Σπυρίδων του Βασιλείου

Κοινότητα Νεδούσης

  1. Βαρελάς Ιωάννης του Κωνσταντίνου

Κοινότητα Πηγών

  1. Μαρκόπουλος Απόστολος του Βασιλείου

Κοινότητα Πηδήματος

  1. Κάργας Γεώργιος του Κωνσταντίνου
  2. Κάργας Ηλίας του Γρηγορίου
  3. Μπαρούνη Αικατερίνη του Γεωργίου

Κοινότητα Πλατέος

  1. Κοντόπουλος Μενέλαος του Χρήστου
  2. Κούτσικας Κωνσταντίνος του Γεωργίου
  3. Μαρούλης Σπυρίδων του Αθανασίου
  4. Ρηγοπούλου Δήμητρα του Σπυρίδωνος

Κοινότητα Πολιανής

  1. Δικαίος Χρήστος του Γεωργίου
  2. Κορομηλά Άννα του Βασιλείου

Κοινότητα Σπερχογείας

  1. Γεωργακίλας Θεόδωρος του Ηλία
  2. Ζέππος Γεώργιος του Ιωάννη
  3. Κουτίβα Ζαχαρούλα του Παναγιώτη
  4. Τσιμόγιαννης Ιωάννης του Σωτηρίου
  5. Τσόλκα Βασιλική του Παναγιώτη
  6. Τσούκαλης Βασίλειος του Σταύρου
  7. Ψυρρής Διονύσιος του Δημητρίου

Κοινότητα Σταματινού

  1. Μωραγιάννης Ιωάννης του Παναγιώτη

ΝΕΑ ΔΥΝΑΜΙΚΗ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΕΙΛΑΣ

181 υποψηφιότητες περιλαμβάνει ο συνδυασμός “Νέα Δυναμική” με Επικεφαλής τον Παναγιώτη Χειλά. Αναλυτικά:

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι


  1. ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΡΙΟΣ
  2. ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΡΙΟΣ
  3. ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΡΙΟΣ
  4. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
  5. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
  6. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΘΟΥΡΙΑΣ
  7. ΔΙΟΒΟΥΝΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΘΟΥΡΙΑΣ
  8. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  9. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  10. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  11. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  12. ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  13. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  14. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  15. ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  16. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  17. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  18. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  19. ΓΛΥΚΕΡΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  20. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  21. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  22. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  23. ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  24. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  25. ΚΑΛΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  26. ΚΑΜΠΟΥΓΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  27. ΚΑΜΠΟΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  28. ΚΑΡΟΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  29. ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  30. ΚΙΣΚΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  31. ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  32. ΚΟΤΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  33. ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  34. ΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  35. ΚΟΥΡΚΟΥΤΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  36. ΚΟΥΤΙΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  37. ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  38. ΛΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  39. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  40. ΛΟΥΜΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  41. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  42. ΛΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  43. ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  44. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  45. ΜΗΤΣΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  46. ΜΙΧΑΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  47. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  48. ΜΠΑΚΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  49. ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  50. ΜΠΙΛΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  51. ΜΠΟΥΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  52. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  53. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  54. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  55. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  56. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  57. ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  58. ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  59. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  60. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  61. ΠΙΛΙΑΦΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  62. ΠΙΤΣΙΛΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΜΑΡΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  63. ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  64. ΠΟΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  65. ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  66. ΡΟΒΟΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  67. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  68. ΣΚΟΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  69. ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  70. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  71. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  72. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  73. ΣΤΡΑΤΗ ΡΕΝΤΙΟΝ του ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  74. ΤΑΜΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  75. ΤΟΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  76. ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  77. ΤΣΕΡΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  78. ΤΣΙΛΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  79. ΤΣΟΥΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  80. ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  81. ΦΟΙΦΑ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  82. ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  83. ΧΕΙΛΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΗΛΙΑ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  84. ΧΕΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  85. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  86. ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  87. ΨΑΡΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι & Πρόεδροι Κοινοτήτων


  1. ΚΟΥΡΝΕΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΦΛΩΡΟΥ
  2. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΡΙΛΟΥ
  3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ
  4. ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
  5. ΡΟΒΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
  6. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΜΟΥ
  7. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΕΜΟΜΥΛΟΥ
  8. ΣΕΝΤΕΜΕΝΤΕ ΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΣ
  9. ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΠΡΟΠΟΥΛΙΑΣ
  10. ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΕΛΑΝΙΔΙΑΣ
  11. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΟΜΗΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΟΜΟΒΡΥΣΗΣ
  12. ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΒΕΛΙΟΥ
  13. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΔΑ
  14. ΣΤΑΥΡΙΑΝΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΔΟΥΣΗΣ
  15. ΒΑΛΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΗΓΩΝ
  16. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΙΑΝΗΣ
  17. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΝΟΥ
  18. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΙΘΑΙΑΣ
  19. ΚΟΥΛΕΠΗ ΖΩΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΙΘΑΙΑΣ
  20. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΡΟΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΙΘΑΙΑΣ
  21. ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
  22. ΔΙΚΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
  23. ΚΑΛΛΙΝΤΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ
  24. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ
  25. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ
  26. ΧΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΘΕΙΑΣ
  27. ΛΑΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΚΑΛΑΜΟΥ
  28. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΚΑΛΑΜΟΥ
  29. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΚΑΛΑΜΟΥ
  30. ΔΙΑΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΙΟΣ
  31. ΜΠΙΖΙΜΗΣ ΗΛΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΙΟΣ
  32. ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΙΟΣ
  33. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ
  34. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ
  35. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΙΟΧΩΡΙΟΥ
  36. ΓΑΛΑΚΟΥΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
  37. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ οτυ ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
  38. ΣΑΡΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
  39. ΚΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
  40. ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
  41. ΦΛΕΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΦΩΤΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
  42. ΓΕΡΟΝΤΟΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΕΡΓΑΣ
  43. ΓΥΦΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΕΡΓΑΣ
  44. ΚΑΜΠΟΥΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΕΡΓΑΣ
  45. ΚΟΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΕΡΓΑΣ
  46. ΚΟΥΡΕΝΤΖΗ ΠΗΓΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΕΡΓΑΣ
  47. ΧΕΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΕΡΓΑΣ
  48. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  49. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  50. ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  51. ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΘΟΥΡΙΑΣ
  52. ΚΑΡΑΚΑΞΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΘΟΥΡΙΑΣ
  53. ΚΟΥΡΑΚΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΘΟΥΡΙΑΣ
  54. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  55. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  56. ΒΑΒΑΡΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  57. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  58. ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  59. ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  60. ΚΑΛΟΜΑΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  61. ΚΑΛΟΥΛΗ ΜΑΡΙΓΩ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  62. ΚΑΣΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  63. ΚΟΥΚΗ ΔΑΦΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  64. ΛΙΓΟΥΔΙΣΤΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ- ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  65. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗ ΝΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  66. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  67. ΜΠΑΛΟΔΗΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  68. ΜΠΕΡΔΕΚΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  69. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΠΕΤΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  70. ΠΟΥΛΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  71. ΣΑΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  72. ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  73. ΣΤΡΑΤΗ ΑΛΕΞΗ του ΒΛΑΝΤΙΜΙΡ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  74. ΤΣΑΚΑΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  75. ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
  76. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΙΙΚΩΝ
  77. ΜΑΝΙΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΙΙΚΩΝ
  78. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΙΙΚΩΝ
  79. ΖΟΥΖΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΑΣ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ
  80. ΚΑΡΟΥΜΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΑΣ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ
  81. ΜΑΛΑΜΑ ΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΑΣ ΜΑΝΤΙΝΕΙΑΣ
  82. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
  83. ΓΕΡΟΝΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
  84. ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ
  85. ΜΠΑΡΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΗΔΗΜΑΤΟΣ
  86. ΣΙΝΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΗΔΗΜΑΤΟΣ
  87. ΦΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΗΤΑ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΗΔΗΜΑΤΟΣ
  88. ΛΑΓΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΕΟΣ
  89. ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΧΡΥΣΟΘΕΜΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΕΟΣ
  90. ΤΑΜΠΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΕΟΣ
  91. ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ
  92. ΠΟΝΕ ΠΛΑΟΥΡΕΝΤ του ΠΕΛΛΟΥΜΠ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ
  93. ΚΑΥΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ
  94. ΜΑΡΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Την δική της πρόταση καταθέτει και η Λαϊκή Συσπείρωση για τον δήμο της Καλαμάτας με ολοκληρωμένο ψηφοδέλτιο και υποψήφιο Δήμαρχο τον Δημήτρη Οικονομάκο, και, με συνολικά 126 υποψηφίους.

Αναλυτικά οι υποψήφιοι:

Υποψήφιος Δήμαρχος Καλαμάτας

Οικονομάκος Δημήτριος του Θεοδώρου, Ιδιωτικός Υπάλληλος

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

Δημοτική Ενότητα Άριος

  1. Τζαβαρας Τσιπιανίτης Ιωάννης του Δημητρίου

Δημοτική Ενότητα Αρφαρών

  1. Μπούρας Κωνσταντίνος του Πέτρου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Δημοτική Ενότητα Θουρίας

  1. Κατσιλιέρης Λεωνίδας του Θεοδώρου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Δημοτική Ενότητα Καλαμάτας

  1. Αναστασοπούλου Ευγενία του Ανδρέα, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  2. Βεργινάδης Βασίλειος Αλέξανδρος του Γεωργίου, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  3. Βλάσσης Νέστωρ του Κωνσταντίνου, ΦΟΙΤΗΤΗΣ
  4. Βουκελάτου Μαρία του Ιωάννη, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  5. Γιαννόπουλος Σταύρος του Εμμανουήλ , ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  6. Γκέκα Κωνσταντίνα του Διονυσίου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  7. Γουρδέας Παναγιώτης του Γεωργίου, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  8. Δασκαλέα- Νικολαϊδου Γαρυφαλλιά (Ρόζα) του Πέτρου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Δεληγιάννη Σωτήρη Σταματία Τούλα του Ιωάννη, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Δημόπουλος Δημοσθένης του Διονυσίου, ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Διασάκος Σπυρίδων του Νικολάου, ΦΟΙΤΗΤΗΣ
  • Διασσάκου Γιαννούλα του Δαμιανού, ΑΝΕΡΓΟΣ
  • Ηλιού Διαμαντάκη Μαρία του Άγγελου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Θεοδωρακοπούλου Χαρίκλεια του Ιωάννη, ΜΟΥΣΙΚΟΣ
  • Καλαντζή Χριστίνα του Παναγιώτη, ΑΝΕΡΓΟΣ
  • Καλογεροπούλου Παναγιώτα του Δημητρίου, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  • Καλογιάννη Κωνσταντίνα του Παναγιώτη, ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Κανδηλιώτη Αγγελική του Κωνσταντίνου, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Καντζιλιέρη Χριστίνα Ελευθερία του Παναγιώτη, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  • Καράμπελας Ιωάννης του Δημητρίου, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Καρτάλιας Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Κατσαλής Στρατόνικος του Πέτρου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Κατσαφάδου Ευφροσύνη του Αναστασίου, ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
  • Κατσικέας Κωνσταντίνος του Βενιζέλου Βασιλείου, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Κατσιμπούρης Δημήτριος του Παναγιώτη, ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
  • Κουτίβας Μιλτιάδης του Γεωργίου, ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Κουφαλάκος Παναγιώτης του Γεωργίου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Κρότσε Παναγιώτα Μπέτυ του Γεωργίου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Κυριακόπουλος Αντώνιος του Θεοδώρου, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Κυριακούλη Νικολέττα του Διονυσίου, ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
  • Κωστόπουλος Δημήτριος του Ιωάννη, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Λαγογιάννης Ιωάννης Παναγιώτης του Βασιλείου, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Λαζαρακόπουλος Χαράλαμπος του Ανδρέα, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Λάκκα Όλγα του Πάντου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Λαμπρόπουλος Ευάγγελος του Νικολάου, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Λιούμης Αλέξανδρος του Παναγιώτη, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Λουκάς Γεώργιος του Ιωάννη, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  • Μαρκάκης Χρήστος του Παναγιώτη, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Μάρκου Σταύρος του Ευστρατίου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Μητράκης Δημήτριος του Κωνσταντίνου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Μητσέα Βασιλική του Παναγιώτη , ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  • Μιχαλόπουλος Κωνσταντίνος του Νικολάου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Μπαλαμπάνη Αικατερίνη του Σωκράτη, ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Μπαλίκης Λεωνίδας του Νικήτα, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Μπαρδαμάσκος Γεώργιος του Ηλία, ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Μπιρλή Περσεφώνη(Νιτσα) του Σπυρίδωνα, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Μπούζας Αθανάσιος του Χαραλάμπους, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  • Νιάρχος Αναστάσιος του Χρήστου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Νικόπουλος Ιωάννης του Νικολάου, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  • Οικονομόπουλος Γρηγόριος του Γεωργίου, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  • Παπαθεοδωρίδης Ανδρέας του Ιωάννη, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Πετρόπουλος Κωνσταντίνος του Γεωργίου, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  • Πρεζεράκου Ελένη του Κωνσταντίνου, ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Ρεϊτζόπουλος Γεώργιος του Ανδρέα, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  • Ρηγανάκου Αγγελική του Δημητρίου, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Σιψάς Κωνσταντίνος του Λάζαρου, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Σουρέας Δημήτριος του Κωνσταντίνου, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  • Στυλιαράς Αλέξανδρος του Λάμπρου, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Ταβουλαρέας Πέτρος του Παναγιώτη, ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  • Ταμπούρλος Σπυρίδων του Λάμπρου, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Τζουανάκου Αναστασία του Παναγιώτη , ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  • Τσούκλερης Γεώργιος του Ιωάννη, ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  • Φωτόπουλος Βασίλειος του Φωτίου, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας

Δημοτική Κοινότητα Αντικάλαμου

  1. Γιαμαρέλος Γεώργιος      του    Δημητρίου   ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
  2. Κατσιλιέρης Θεόδωρος    του    Λεωνίδα       ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. Λυριντζής Ιωάννης του    Θεοδώρου    ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Άριος

  1. Καλέκας Σταύρος       του    Ιωάννη        ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
  2. Καροπούλου Χρυσούλα Στρατηγούλα   του    Ηλία   ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. Τσίτουρας Πέτρος         του    Ιωάννη        ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Αρφαρών

  1. Νιάρχου Μαγδαληνή  του    Αναστασίου  ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  2. Τζαβάρας Τσιπιανίτης Κωνσταντίνος        του    Δημητρίου   ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. Φέστας Κωνσταντίνος        του    Γεωργίου     ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Ασπροώματος

  1. Κουφαλάκου Μαρία του    Παναγιώτη   ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ
  2. Λουκούμη Ελευθερία    του    Σταύρου      ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
  3. Μέντη Μελπομένη  του    Γεωργίου     ΑΝΕΡΓΗ

Δημοτική Κοινότητα Θουρίας

1   Δημητρακόπουλος Γεώργιος      του    Σταύρου      ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

2   Ζωγράφου   Αικατερίνη   του    Θεοδώρου    ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

3   Παρασκευόπουλος Δημήτριος    του    Γεωργίου     ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

 

Δημοτική Κοινότητα Καλαμάτας

1   Γαϊτάνης      Φώτιος         του    Κωνσταντίνου        ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

2   Γιάνναρος    Ιωάννης       του    Παναγιώτη   ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

3   Δημητρακόπουλος Σταύρος       του    Γεωργίου     ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

4   Διασάκος      Δαμιανός     του    Νικολάου     ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

5   Κατσιμπούρης        Ιωάννης       του    Παναγιώτη   ΑΝΕΡΓΟΣ

6   Κουφαλάκου Ευαγγελία    του    Παναγιώτη   ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

7   Λαζαρακόπουλος    Λάζαρος       του    Ανδρέα        ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

8   Λειβαδίτης    Νικόλαος      του    Κλέαρχου     ΜΟΥΣΙΚΟΣ

9   Μαρκάκη      Μαρία του    Παναγιώτη   ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

10 Μπίνη Λεμονιά       του    Παναγιώτη   ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

11 Νικολούζος  Ευάγγελος   του    Νικολάου     ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

12 Οικονομοπούλου    Ιωάννα        του    Παναγιώτη   ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

13 Παπαδόπουλος      Γεώργιος      του    Παναγιώτη   ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

14 Παπαθεοδωρίδη     Αναστασία    του    Ανδρέα        ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

15 Πιερράκος    Ηλίας του    Μιχαήλ        ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

16 Ρεϊτζοπούλου         Ολγα  του    Ανδρέα        ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

17 Στασινοπούλου      Ευσταθία      του    Νικολάου     ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

18 Σταυρόπουλος       Δημήτριος    του    Κωνσταντίνου        ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

19 Ταβουλαρέα Μαρία Παναγιώτα   του    Πέτρου        ΑΝΕΡΓΗ

20 Τσεπενέκου Ελένη του    Ιωάννη        ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Λαιίκων

1   Αθανασοπούλου     Ελένη του    Σπυρίδωνα   ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

2   Γεωργακόπουλος   Ιάσων του    Νικολάου     ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

3   Καραντούσα Χρυσούλα    του    Βασιλείου     ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Μικράς Μαντίνειας

1   Μούντανος   Μάριος         του    Γεωργίου     ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

2   Μπούνα       Αμαλία         του    Αθανασίου    ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

3   Παπαθεοδωρίδη Ντούρου Σταυρούλα   του    Δημητρίου   ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

4   Ρηγανάκου   Δήμητρα      του    Δημητρίου   ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Μικρομάνης

1   Γαλανοπούλου       Ευφροσύνη  του    Άγγελου      ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ

2   Λυριντζής    Θεόδωρος    του    Ιωάννη        ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

3   Νίτσα  Πανάγιω       του    Χρήστου      ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημοτικής Κοινότητας

Δημοτική Κοινότητα Αγίου Φλώρου

1   Μακρής Μάρκος     του    Ηλία   ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Αλωνιών

1   Δεληγιάννης Γεώργιος     του    Αντωνίου     ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Αλαγονίας

1   Κουτουμάνος         Σαράντος     του    Νικολάου     ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Άμμου

1   Δασκαλάς     Βενετσάνος  του    Σταύρου      ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Αγρίλου

1   Οικονομόπουλος    Δημήτριος    του    Παναγιώτη   ΦΟΙΤΗΤΗΣ

Δημοτική Κοινότητα Ανεμόμυλου

1   Ρεϊτζόπουλος Παναγιώτης του    Ανδρέα        ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Αρτεμισίας

1   Μασουρίδης Παναγιώτης  του    Γεωργίου     ΑΝΕΡΓΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Βελανιδιάς

1   Αντωναίος    Κωνσταντίνος        του    Δημητρίου   ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Βρομόβρυσης

1   Γιαννόπουλος        Κωνσταντίνος        του    Σπυρίδωνος ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Ασπροπουλιάς

1   Τσιπιανίτη    Παναγιώτα   του    Κωνσταντίνου        ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Καρβελίου

1   Μαραβάς      Γρηγόριος    του    Παναγιώτη   ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Λαδά

1   Οικονομόπουλος    Παναγιώτης  του    Κωνσταντίνου        ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

Δημοτική Κοινότητα Νεδούσης

1   Καραμπάτου Αγγελική      του    Βασιλείου     ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

Δημοτική Κοινότητα Πηγών

1   Οικονομόπουλος    Κωνσταντίνος        του    Παναγιώτη   ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ