![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2022/08/299271742_774311927101348_6541781913099509126_n-950x533.jpg)
Με καινούργια διοίκηση, ανανεωμένο ρόστερ και τον Κώστα Κλάδη στο «τιμόνι» έκανε ανεπίσημα σήμερα το νέο της ξεκίνημα η ομάδα της Σπερχογείας.
Στην πρώτη συγκέντρωση έγινε η διανομή του αθλητικού υλικού και το ραντεβού ανανεώθηκε για αύριο για την πρώτη προπόνηση, ενώ θα ακολουθήσει και ο καθιερωμένος αγιασμός.
Στις πρώτες του δηλώσεις ο Κώστας Κλάδης εξέφρασε την αισιοδοξία του για το νέο εγχείρημα των «ταύρων» στόχος των οποίων είναι να τερματίσουν το δυνατόν ψηλότερα στη βαθμολογία.
Τα ονόματα των παικτών είναι τα εξής: Αλέξανδρος Λένα, Τάκης Σπύρος, Μούσα, Σεφεράσι, Αυγουστής, Δωδεκάτος, Παπαγεωργίου, Μαρίνος, Τζεφερεμιναίος, Σκαρπαλέζος, Γιακουμής, Λεοντιχίδης, Χριστόπουλος, Ροβολής.