Τρίτη
6
Δεκέμβριος
TOP

Μεσσηνιακό ποδόσφαιρο: Οι νικητές και οι χαμένοι των σημερινών αναμετρήσεων

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ. 1-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 3-0
Α1 Κατηγορία
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
3. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 11/12/21 18:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. 4-1 
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ “ΙΩΑΝ ΚΑΡΤ Τετάρτη 08/12/21 18:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ. 1-3
7η αγωνιστική
5. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ Σάββατο 11/12/21 00:00 3-0 α.α
6. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ. 2-1
7. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε. Αναβολή
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 11/12/21 00:00 3-0 α.α
9. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 11/12/21 00:00 0-3 α.α
10. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 0-3
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
11. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 7-0
12. Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-6
13. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 11/12/21 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 1-5
14. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 11/12/21 15:00 , ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. 1-2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Τετάρτη 08/12/21 14:30 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ. 0-1