Σάββατο
29
Ιανουάριος
TOP

Ποδόσφαιρο: Τα σημερινά αποτελέσματα σε Α, Α1 και Β΄ Τοπική κατηγορία

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π. 3-1
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
2. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 00:00
3. ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. 0-7
4. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ. 1-2
Α1 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 27/11/21 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. 1-0
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 22/11/21 18:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ. 6-1
5η αγωνιστική
7. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 00:00
8. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π. 2-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 27/11/21 00:00
10. Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 27/11/21 00:00
11. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 00:00
12. ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 27/11/21 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-2

Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.
2. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
3. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
Α1 Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
6. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.
8. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.
9. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΑΡΙΟΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.
11. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.
12. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.
13. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν.
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 28/11/21 18:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
16. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 28/11/21 11:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. Αναβλήθηκε
17. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΟΤΑΚΗΣ Χ.
18. ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 28/11/21 15:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ.
19. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Δευτέρα 29/11/21 18:00
ΚΥΠΕΛΛΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
(3η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Τετάρτη 01/12/21 14:30
21. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Τετάρτη 01/12/21 14:30
22. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Τετάρτη 01/12/21 14:30
23. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Τετάρτη 01/12/21 14:30
24. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Τετάρτη 01/12/21 16:30
25. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Τετάρτη 01/12/21 17:00
26. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Τετάρτη 01/12/21 19:00