Σάββατο
2
Μάρτιος
TOP

Ποδόσφαιρο: Τα σημερινά αποτελέσματα σε Α, Β και Γ Μεσσηνίας

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. 0-2
2. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 2-1
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 04/11/23 18:00 ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 4-1
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΛΟΓΓΑΣ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Κ. 1-3
5. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 1-0
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 0-0
7. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. 3-3
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΒΑΛΥΡΑΣ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ. 3-3
1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 04/11/23 15:00
10. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 04/11/23 15:00
11. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ. 7-2
12. Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 1-0
2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
13. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 04/11/23 00:00
14. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ Τ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ. 2-3
15. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 04/11/23 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ. 7-1
16. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 04/11/23 18:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 18:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 05/11/23 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.
2. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 05/11/23 15:00 ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
3. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή 05/11/23 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ.
4. ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Κυριακή 05/11/23 18:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
Β Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Κυριακή 05/11/23 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
6. Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 05/11/23 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
7. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 05/11/23 17:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 05/11/23 11:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
9. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 05/11/23 15:00 ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.
2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 05/11/23 10:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ Τ.
11. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 05/11/23 15:00
Κύπελλο
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Τετάρτη 08/11/23 15:00