Κυριακή
5
Φεβρουάριος
TOP

Τοπικό ποδόσφαιρο: Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου και στις τρεις κατηγορίες

Α Κατηγορία
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Σάββατο 03/12/22 00:00
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 4-6
3. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. 2-4
4. ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ – Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ. 0-4
5. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ. 6-0
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 0-4
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ. 0-4
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ. 0-0
9. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 03/12/22 15:00
A1 Kατηγορία
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ – ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ “ΙΩΑΝ ΚΑΡΤ Τετάρτη 30/11/22 00:00
11. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣ Τετάρτη 30/11/22 00:00
12. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Τετάρτη 30/11/22 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π. 1-2
13. ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΘΩΝΗΣ Τετάρτη 30/11/22 15:00
14. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Τετάρτη 30/11/22 15:00
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Τετάρτη 30/11/22 15:00
16. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Τετάρτη 30/11/22 15:00
17. Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Τετάρτη 30/11/22 15:00 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε. 2-1
5η αγωνιστική
18. ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 04/12/22 00:00
19. ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 04/12/22 00:00
20. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ. 1-3
21. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ. 2-3
22. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Κυριακή 04/12/22 15:00
23. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 04/12/22 15:00
24. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή 04/12/22 15:00
25. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΚΟΡΔΟΣ Ν. 4-4
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
26. ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 03/12/22 00:00
27. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00
28. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 03/12/22 18:00 ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε. 1-3
29. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 04/12/22 11:00
30. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 04/12/22 15:00
31. Π.Α.Ο.Κ. – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ. 5-0
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 03/12/22 15:00
33. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 03/12/22 15:00
34. ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Σάββατο 03/12/22 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ Σ. 3-1
35. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Κυριακή 04/12/22 11:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ. 1-6
36. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Ε., ΚΟΡΟΜΗΛΑ Μ. 3-8
37. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Κυριακή 04/12/22 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ. 2-6
κ15
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
38. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 03/12/22 12:00 Αναβλήθηκε
39. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 04/12/22 10:00 ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α. 8-1
40. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 04/12/22 11:00 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 0-5

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Τετάρτη 07/12/22 00:00
2. Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣ Τετάρτη 07/12/22 15:00
3. Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Τετάρτη 07/12/22 15:00
4. ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Τετάρτη 07/12/22 15:00
5. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη 07/12/22 15:00
6. Α.Ε. ΑΒΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Τετάρτη 07/12/22 15:00
7. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Τετάρτη 07/12/22 15:00
8. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Τετάρτη 07/12/22 15:00
9. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Τετάρτη 07/12/22 15:00
A1 Kατηγορία
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 10/12/22 15:00
12. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 10/12/22 15:00
13. ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΑΡΙΟΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
14. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ – ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 10/12/22 00:00
16. ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
17. ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
18. ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 10/12/22 18:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(5η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00
20. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
1ος Όμιλος K13
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
21. ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ – Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 10/12/22 10:00
22. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Σάββατο 10/12/22 12:00
23. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Σάββατο 10/12/22 12:00
2ος Όμιλος Κ13
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 10/12/22 10:00
25. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 10/12/22 12:00
26. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 10/12/22 12:00