![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2021/08/Still0827_00000-950x533.jpg)
Την ίδια στιγμή οι φορείς και ο δήμος Καλαμάτας συνεχώς κινούνται και αναλαμβάνουν νέες δράσεις, προκειμένου να βελτιωθεί αυτή η εικόνα. Κύριο θέμα η σωστή ενημέρωση και κύρια έκκληση, η συμμετοχή στον εμβολιασμό και η τήρηση των απαραίτητων μέτρων.
Την ίδια στιγμή οι φορείς και ο δήμος Καλαμάτας συνεχώς κινούνται και αναλαμβάνουν νέες δράσεις, προκειμένου να βελτιωθεί αυτή η εικόνα. Κύριο θέμα η σωστή ενημέρωση και κύρια έκκληση, η συμμετοχή στον εμβολιασμό και η τήρηση των απαραίτητων μέτρων.