Πέμπτη
20
Ιανουάριος
TOP

Super League II: Το μενού της 3ης και 4ης αγωνιστικής – Εντός με ΠΑΟ Β΄η Καλαμάτα το Σάββατο

Στην Καλαμάτα θα υποδεχθει την Κυριακή η “Μαύρη Θύελλα” τον Παναθηναϊκό Β΄ για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος Betsson Super League ΙΙ της σεζόν 2021-2022. Μετά το ρεπό και το ξεμούδιασμα με φιλικό 4-1 επί του Διαβολιτσίου.

Η διοργανώτρια έχει ανακοινώσει ήδη το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής όπως και της επόμενης, 4ης,

Το αναλυτικό πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής

Α ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20.11.2021 (15:00)
Π.Κ. Ρέντη, Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Β΄ – Α.Ε.Λ.
Δημοτικό Σερρών, Πανσερραϊκός – Α.Ο. Τρίκαλα
Καυτανζόγλειο, Π.Ο. Τρίγλια – ΠΑΟΚ Β΄

ΚΥΡΙΑΚΗ 21.11.2021 (15:00)
Δημοτικό Βέροιας, Ν.Π.Σ. Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου
Μακεδονικού, Απόλλων Πόντου – Νίκη Βόλου
Δημοτικό Καρδίτσας, Αναγέννηση Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας
Α΄ΔΑΚ Κατερίνης, Πιερικός – Α.Ο. Καβάλα
Ξάνθη Arena, Α.Ο. Ξάνθη – Θεσπρωτός
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20.11.2021 (15:00)
Δημοτικό Αιγάλεω, Αιγάλεω – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Δημοτικό Λιβαδειάς, Λεβαδειακός – Χανιά
Δ.Α.Κ. Γάλλου, Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη
Δημοτικό Καισαριανής, Κηφισιά – Εργοτέλης
Δημοτικό Σπάτων, ΑΕΚ Β’ – Καραϊσκάκης Αρτας
Δημοτικό Παραλίας, Καλαμάτα – Παναθηναϊκός Β΄

ΣΑΒΒΑΤΟ 20.11.2021 (18:00)
Παγκρήτιο, Ηρόδοτος – Α.Π.Σ. Ζάκυνθος

ΚΥΡΙΑΚΗ 21.11.2021 (15:00)
Δημοτικό Ρόδου, Ρόδος – Διαγόρας
Ρεπό: Καλλιθέα

Το αναλυτικό πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής

Παράλληλα η διοργανώτρια γνωστοποίησε το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Betsson Super League 2, αγωνιστικής περιόδου 2021-2022

Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 24.11.2021 (15:00)
Ανθή Καραγιάννη, Καβάλα – Α.Ο. Ξάνθη
Δημοτικό Αριδαίας, Αλμωπός Αριδαίας – Πιερικός
Πανθεσσαλικό, Νίκη Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Νεάπολης Βόλου, Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
Μακεδονικού, Π.Α.Ο.Κ. Β΄- Ν.Π.Σ. Βέροια
Δημοτικό Τρικάλων, Α.Ο. Τρίκαλα – Π.Ο. Τρίγλια
Αλκαζάρ, Α.Ε.Λ. – Πανσερραϊκός
Φιλιππούπολης, Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Β’
Ρεπό: Θεσπρωτός

Β ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24.11.2021 (15:00)
Δημοτικό Αγίων Αναργύρων, Καραϊσκάκης Αρτας- Καλαμάτα
Παγκρήτιο Στάδιο, Εργοτέλης – Α.Ε.Κ. Β΄
Δημοτικό Σπάρτης, Αστέρας Βλαχιώτη – Κηφισιά
Δημοτικό Ρόδου, Διαγόρας – Επισκοπή
Δημοτικό Περιβολίων, Χανιά – Ρόδος
Δημοτικό Ζακύνθου, Α.Π.Σ Ζάκυνθος – Λεβαδειακός
Βουζουνεράκειο Στάδιο, Ο.Φ. Ιεράπετρας – ΠΑΣΑ Ηρόδοτος
Δημοτικό Πανιωνίου Γ.Σ.Σ., Καλλιθέα – Αιγάλεω
Ρεπό: Παναθηναϊκός Β’