![](https://best-tv.gr/wp-content/uploads/2024/02/422472919_2846135928871303_1475726532999029198_n-e1706781375196-950x533.jpg)
Στην Αχαϊκή πρωτεύουσα βρέθηκε τις προηγούμενες ημέρες η νεαρή αθλήτρια του Ομίλου Αντισφαίρισης Καλαμάτας, Βάσια Μιχαλοπούλου Βάσια ,όπου έλαβε μέρος στο Ε3 U16.
Η διοργάνωση διεξήχθη στα γήπεδα της ΑΕΤ Νίκη Πατρών και ο ανταγωνισμός ήταν υψηλός, με την νεαρή Μιχαλοπούλου να κατακτά την δεύτερη θέση στην κατηγορία U16. Όπως και τα δυο προηγούμενα χρόνια έτσι και φέτος η πορεία της νεαρής τενίστριας συνεχίζεται με την ίδια ορμή και διάθεση για άθληση, ενώ η τεχνική της συνεχώς βελτιώνεται και αποκτά τα χαρακτηριστικά πρωταθλήτριας.