Τρίτη
16
Απρίλιος
TOP

Οι αγώνες και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου

Α Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΡΑΧΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο 18/11/23 15:00 ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.
2. ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
3. Α.Ε. ΜΑΝΗΣ – Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.
4. Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
5. Α.Ο. ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.
6. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ – ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Κυριακή 19/11/23 18:00 ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.
Β Κατηγορία
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ – Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ Σάββατο 18/11/23 15:00 ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
9. ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟ Σάββατο 18/11/23 15:00 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π.
10. Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Σάββατο 18/11/23 15:00 ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.
11. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο 18/11/23 15:00 ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.
12. Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ Χ., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.
13. Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ ΛΟΓΓΑΣ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Σ.
14. Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κυριακή 19/11/23 15:00 ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
15. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 19/11/23 18:00 ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΛΙΑΝΟΣ Π.
1η αγωνιστική
16. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ – ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΑΡΦΑΡΩΝ Τετάρτη 22/11/23 15:00
1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 18/11/23 00:00
18. Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ – ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥ Σάββατο 18/11/23 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Μ.
19. Π.Α.Ο.Κ. – ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ Σάββατο 18/11/23 15:00 ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.
20. ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Σάββατο 18/11/23 15:00 ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
21. ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 19/11/23 00:00
22. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 19/11/23 00:00
2ος Όμιλος Γ Κατηγορίας
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ Σάββατο 18/11/23 00:00
24. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ Σάββατο 18/11/23 00:00
25. ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΩΡΑΣ Σάββατο 18/11/23 15:00 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.
26. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ – ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ ‘ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ’ Κυριακή 19/11/23 00:00
27. ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ – Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή 19/11/23 11:00 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Κ.
28. ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ “ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ” Κυριακή 19/11/23 18:00 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΑΛΕΞΙΟΥ Κ.
Κύπελλο
(4η φάση)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
29. ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ Τετάρτη 22/11/23 14:30 ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.
30. ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ – Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ Τετάρτη 22/11/23 14:30
K-16
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ Σάββατο 18/11/23 10:00 ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α. Αναβλήθηκε
32. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ – ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ Σάββατο 18/11/23 12:00 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.
33. Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ – Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο 18/11/23 12:00 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.